Zoraďovač elektro-hydraulických zariadení

HACO, a.s.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
750 - 1 200 EUR/mesiac+ variabilná zložka mzdy do 150€. Nástupná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kandidáta pre špecifickú, technicky náročnú, ale zaujímavú pozíciu na výrobných linkách, kde nebude núdza o neustále zdokonaľovanie svojich zručností a vedomostí. Vzhľadom na charakter práce, ide o dôležitého člena výrobného kolektívu s výhľadom dlhodobej spolupráce.

Medzi hlavné pracovné náplne patrí:

- nastavenie parametrov stroja
- mechanické nastavenie častí strojov
- montáž dielov
- kontrola zoradenia stroja
- spolupráca s výrobou pri navrhovaní efektívnejších výrobných postupov, ktoré minimalizujú riziko výskytu porúch a chýb

Ponúkame:
- náborový bonus vo výške 500,- Eur
- jednozmenná pracovná doba od 6.30 do 15.00 hod
- odmeny za inovačné návrhy
- príspevok pri životnom jubileu
- 1 deň navyše plateného voľna nad rámec Zákonníka práce
- stravné lístky v sume 4,50 Eur
- možnosť práce na živnosť

Štruktúrované životopisy posielajte mailom. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Od uchádzačov vyžadujeme prax alebo byť vyučený v odbore, ovládanie základov elektriky, mechaniky a hydrauliky, samostatnosť. Znalosť anglického jazyka je výhodou.

V prípade šikovného absolventa vieme zabezpečiť zaškolenie.

Prosperujúci strojársky podnik patriaci medzinárodnej spoločnosti Haco Group Int.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4084734  Posting date: 20.5.2022  Basic salary component (gross): 750 EUR/mesiac