H&M - Asistent/ka zákazníckeho servisu

H&M Hennes & Mauritz sp. z o.o.

Miesto práce
Varšava, Poľsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si pripravený prijať výzvu?

Hľadáme asistentov zákazníckeho servisu pre slovenský a český trh, ktorí majú záujem pracovať v našom zákazníckom centre vo Varšave.

Práca, ktorú ti ponúkame je na plný úväzok (40 hodín týždenne) a zahŕňa aj prácu počas večerov (do 21:00) a cez víkendy (do 17:00). Tvojou hlavnou povinnosťou bude poskytovať prvotriedny zákaznícky servis pre zákazníkov H&M prostredníctvom telefónu, e-mailov a sociálnych sietí.

Tvojou náplňou práce bude:
Pomáhať našim zákazníkom s ich nákupmi cez internet, príp. v našich kamenných obchodoch pomocou telefónu a e-mailov. To okrem iného zahŕňa pomoc a podporu ohľadom platieb, objednávok a doručovania zásielok. Keďže sa staneš hlasom módy, budeš sebavedomo využívať každú príležitosť predať naše výrobky a dobré meno našej spoločnosti a robiť im reklamu.

Čo ti ponúkame:

- Začiatočná podpora v podobe leteniek a ubytovania
- Výhodné finančné ohodnotenie vytvorené na základe benchmark testov v rámci Varšavy
- Veľké množstvo firemných benefitov vrátane zamestnaneckej zľavy, zdravotného poistenia atď.
- Práca v mladom, dynamickom kolektíve
- Možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti, systém školení a ďalšieho vzdelávania
- Moderne vybavené priestory zákazníckeho centra s relaxačnými zónami
- Dvojtýždenný platený vstupný tréning
- Prácu v centre Varšavy s bezproblémovou dostupnosťou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Schopnosti, ktoré od teba očakávame :

Veríme, že si otvorený/á novým príležitostiam, si tímový hráč/hráčka s plnou dávkou nadšenia a optimizmu, rovnako ako my všetci v H&M.

Dúfame, že :
- Máš silné organizačné schopnosti , si samostatný/á a jednou z tvojich predností je precíznosť
- Si pripravený/á prejaviť iniciatívu a nájsť potrebné riešenia daných situácií
- Si tímový hráč/hráčka no nerobí ti problém pracovať samostatne
- Máš schopnosť zvládnuť vysoké pracovné tempo
- Hovoríš plynulo slovensky alebo česky ( písaná aj hovorová forma ) a ovládaš dokonalo českú alebo slovenskú gramatiku
- Znalosť anglického jazyka je u teba na komunikatívnej úrovni ( minimálne úroveň B2 )

The H&M group is one of the world’s leading fashion companies. We want to inspire fashion fans across the globe to dress their personal style.

When you begin a career with us, there’s no limit to where it can take you. Our many unique brands all over the world offer endless opportunities for you to explore your own path. Join more than 148,000 great people who have already discovered that this is the place to be.
ID: 3337645  Posting date: 20.6.2018