Marketing manažér

GX SOLUTIONS, a. s.

Galvaniho, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre náš dynamický a zapálený tím hľadáme zručného marketéra, ktorý bude zodpovedný za marketing v našej spoločnosti.

- Tvorba a implementácia marketingovej a komunikačnej stratégie na
konkrétne témy
- Plánovanie, organizácia a vyhodnocovanie marketingových aktivít,
zodpovednosť za rozpočet a reporting
- Podpora značky, identifikácia a aktívne vyhľadávanie možností
podpory obchodných príležitostí a prezentácie firmy
- Úzka spolupráca a podpora obchodného tímu:
• zabezpečovanie a organizovanie účasti na pracovných
podujatiach (kongresy, výstavy),
• zabezpečovanie firemných prezentov, tvorba a spolupráca pri
vytváraní obchodno - marketingových materiálov a ich distribúcia
• monitoring konkurencie
- Zodpovednosť za produktovú komunikáciu a podpora portfólia
- Zodpovednosť za externú aj internú komunikáciu spoločnosti
- Tvorba obsahu a formy komunikačných výstupov (obchodné,
informačné, prevádzkové tlačivá, marketingové materiály, newslettre
- Zabezpečovanie výroby výstupov (spolupráca s grafikom, -
komunikácia a koordinácia aktivít s dodávateľmi)
- Zodpovednosť za webové sídlo a údržba stránok vo Wordpresse
- Interný marketing – newsletre, marketingový občasník, teambuildingy
- Tvorba PR článkov
- Správa sociálnych sietí

- mobil, PC
- možnosť home office
- možnosť sebarealizácie
- príjemné pracovné prostredie a mladý kolektív

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

4

- Spoľahlivosť a zodpovednosť
- Schopnosť samostatne pristupovať k
prideleným úlohám a zároveň iniciatívne
prichádzať s novými myšlienkami
- Dobré komunikačné zručnosti, asertívna
komunikácia, vytváranie dohôd
- Organizačné a analytické schopnosti
- Primeraná odolnosť v náročných
situáciách, schopnosť efektívne pracovať v
meniacom sa prostredí
- Inovatívny a proaktívny prístup
- Znalosti grafického programu výhodou
- Skúsenosti so spravovaním sociálnych sietí + SEO výhodou

Sme certifikovaná spoločnosť s aktívnou realizáciou projektov v oblastiach od priemyslu, dopravy, až po smart city riešenia. Výsledkom sú MIS a ERP nástroje pre vyššiu úroveň podnikových procesov. Takisto sa zameriavame na vývoj telematických riešení pre flotily rozličného typu. Technologickými inováciami zlepšujeme riadenie vozových a strojových parkov a monitoring objektov. Navrhujeme komplexné riešenia, ktoré vyhodnotia všetko merateľné.

Ak ste práve začali svoju pracovnú kariéru alebo máte dlhoročné skúsenosti, ponúkame pracovné príležitosti pre motivovaných ľudí, ktorí majú záujem profesne rásť.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4449744  Posting date: 6.7.2023  Basic salary component (gross): 1 600 EUR/mesiac