Можливість для людей з України

Záhradník

green project, s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
čo najskôr 2022
1 000 - 1 500 EUR/mesiacodmeny podľa vykonanej práce, výsledná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Možno hľadáme práve TEBA .
O čo ide? Máme rôzne portfólio zákazníkov a projekty, na ktorých pracujeme… súkromné záhrady, parky, zeleň obytných a firemných areálov, vegetačné strechy. Každá zákazka si vyžaduje niečo iné, na druhej strane vždy 100% výsledok. A na toto všetko aktuálne dopĺňame náš realizačný tím, ktorého súčasťou by si mohol byť aj ty.

Budeš záhradníkom, členom nášho tímu. Táto práca je manuálne náročná. Očakávame, že vieš sadiť stromy, založiť nový trávnik, trvalkový záhon, nebojíš sa pracovať rukami, a tiež so záhradníckou technikou. Ak si ešte manuálne zručný i v niektorom inom remesle (drevo, kameň, dlažba, betón, elektro, voda), tak si medzi nami vítaný.
Požadujeme buď prax v záhradníckej firme alebo školu v odbore, zanietenosť a nejaké tie skúsenosti.

stabilná firma - máme už 15 rokov
práca v dobrom kolektíve
motivujúce finančné ohodnotenie
možnosť pracovať nadčas

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Pôsobíme v oblasti záhradnej a krajinnej architektúry, zakladania a údržby zelene, sadovníckej tvorby od roku 2007. Hlavnou náplňou našich aktivít sú služby spojené s navrhovaním a realizáciou zelene v súkromnom i verejnom sektore.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3868156  Posting date: 17.5.2022  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac