O365 Cloud Messaging & Collaboration Specialist

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 - 2 500 EUR/mesiac

Pre nášho klienta, ktorý s dlhoročnou tradíciou pôsobí v oblasti plynárenského priemyslu, hľadáme špecialistu na prostredie Office 365, ktorého úlohou bude spravovať a podporovať toto prostredie a pridružené servisy v cloudovom prostredí.

Náplň práce:
- podpora, konfigurácia, vývoj údržba a monitoring O365
- dizajn, optimalizácia a implementácia nových servisov vzhľadom na technické požiadavky
- application and resource management, security, change management
- administrácia MS Teams, SharePoint Online, ODFB, Power Platform a iných zverených 3rd party aplikácií v ekosystéme O365
- Level 3 podpora pre Office 365 cloud

Požadujeme

· skúsenosti s administráciou SharePoint Online, MS Teams, Exchange online, Outlook, OneDrive for business
· PowerShell
· skúsenosti s Azure Active Directory, ideálne v kontexte O365
· Experience with managing and administering O365 Tenants for large organizations as a level 3 resource
· znalosti ITIL, Service Management and Service Delivery
· Efektívna komunikácia v angličtine

Benefity

- 13.fixný plat
- výročný bonusový plat
- 2x ročne finančné odmeny do výšky 2 platov
- Home Office až 50% času
- 3x sick days za rok
- 400 eurový benefit vo forme poukážok
- Plne hradené gastro lístky aj počas dovolenky či štátneho sviatku
- Flexibilná pracovná doba

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4335362  Posting date: 22.5.2022  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac