IT Biznis Analytik

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 2 200 EUR/mesiac1300 - 2200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Máte skúsenosti na pozícii biznis analytika a chcete to využiť ? S nami sa Vám to podarí.
Hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu MDM IT Biznis Analytik, ktorého náplňou práce bude:

- komunikácia s klientom a vývojovým tímom
- analyzovanie a preklad obchodných požiadaviek do funkčnej špecifikácie, zahrňujúc všetky aspekty riešení z Master Data Management (MDM), ako aj obchodné procesy, dátové modely a správu informácií
- riešenie problémových situácií a zmena požiadaviek v priradených sférach
- definovanie a uskutočňovanie kontroly dátovej kvality a komunikácia s vlastníkmi dát
- prispievanie k riadiacim výborom a aktívne podieľanie sa na stanovovaní priorít a plánovaní vydaní
- podporovanie vydaní vrátane komunikácie s klientmi, koordinácia prijímacích testov a užívateľských školení
- zabezpečovanie hladkej spolupráce s obchodnými zadávateľmi a tímom MDM platformy

Požadujeme

- vysokoškolské vzdelanie min. I. stupňa so zameraním na informačný manažment, technický smer a pod.
- dobré komunikačné zručnosti (orálne aj písomné) v anglickom jazyku
- reálne skúseností ako biznis analytik, dátový analytik, alebo MDM funkčný špecialista
- skúsenosti s dátovým modelovaním
- znalosti EBX MDM sú výhodou
- skúsenosti s SQL - Oracle/DB2 na vykonávanie dátovej analýzy
- skúsenosti v oblasti aplikačnej integrácie, práce s databázami, MS Office a reportmi
- prezentačné schopnosti na vysokej úrovni
- silné analytické schopnosti

Benefity

- Garantovaný 13 plat
- Flexibilná pracovná doba
- Home office
- Quiet Zóna. Benefit Eco- preplácame zamestnancom eco spotrebiče/produkty do výšky 3600e
- Work/ Life balance
- Tréningy, školenia a certifikácie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3783423  Posting date: 10.10.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1 300 - 2 200 EUR/mesiac1300 - 2200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)