Java developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Do medzinárodnej spoločnosti, ktorá je lídrom v oblasti navrhovania a riadenia technologických infraštruktúr v rámci finančného sektora hľadáme Java Developera.

Náplň práce:

- vedenie menšieho developerského tímu
- vývoj, implementácia, testing a údržba web aplikácii založených na Jave (J2EE-Spring framework)
- príprava technických riešení/taskov a ich rozdelenie

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- aspoň 2 roky skúseností v programovaní v jave/pokročilé skúsenosti
- plynulý anglický jazyk
- výhoda: skúsenosť so Spring/Hibernate frameworkom

Benefity

- platobná karta Diners úplne bez poplatkov
- bratislavská mestská karta zadarmo
- stravné lístky v hodnote 3,80 Eur plne hradené
- zdravotná starostlivosť PROCARE
- životné a úrazové, neinvestičné poistenie AMSLICO
- mindspring – korporátna univerzita a knižnica

Benefity, ktoré je možné využívať po skúšobnej dobe zamestnanca:

- anglické jazykové kurzy
- 25 dni do roka doplatená PN - z toho 5 dní sickday
- doplnkové dôchodkové sporenie - s príspevkom zamestnávateľa vo výške 3%
- odmeny k výročiam

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3680091  Posting date: 28.5.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 2000 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)