Junior HR asistent - nástup jún 2019

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre nášho klienta medzinárodnú spoločnosť sídliacu v Nitre hľadáme HR asistenta! Pozícia bude v rámci štruktúry spoločnosti otvorená od júna 2019!
Tak ak ti nevadí si na dobré miesto počkať neváhaj nás kontaktovať.

Hlavnou náplňou práce na tejto pozícií bude:

- vedenie prehľadu o agende manažmentu spoločnosti, služobných cestách, dovolenkách, ohlásených návštevách, školeniach,
- zostavovať a viesť dochádzku zamestnancov, zostavovanie všetkých ostatných podkladov k výplatám a odovzdávanie ich externej mzdovej agentúre a HR managerovi,
- evidencia a objednávanie mobilných telefónov, komunikácia s poskytovateľom telekomunikačných služieb
- komplexne riešenie rozvrhnutia školení potrebných na zaistenie požadovaných kompetencií - vymedzenie plánu školení pre každú pozíciu, zostavenie programu so školiteľmi, hodnotenie tréningov, kontrola a hodnotenie po školení
- zabezpečovanie prekladov a tlmočenia výrobných porád, porád a iných akcií v rámci firmy
- v spolupráci s HR managerom organizácia akcií pre zamestnancov - firemné akcie + večierky
- vedenie prehľadu o agende manažmentu spoločnosti, služobných cestách, dovolenkách, ohlásených návštevách, školeniach

Požadujeme

Vhodný kandidát na pozíciu spĺňa:

- stredoškolské vzdelanie s maturitou - VŠ vzdelanie výhodou
- komunikatívna úroveň anglického jazyka
- VÝHODOU znalosť španielskeho jazyka
- Výborné PC zručnosti
- predchádzajúca pracovná skúsenosti z pozície - asistentka riaditeľa, office manager
- precíznosť
- vysoká lojalita k firme a zdieľanie podnikovej kultúry

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3598056  Posting date: 11.4.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 900 - 1100 € (+ prípadné ďalšie odmeny)