Konštruktér/produktovy inžinier

Miesto práce
okres Trenčín
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1100 - 1700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Otvára sa Vám skvelá príležitosť získať zaujímavú prácu v dynamickom a profesionálnom prostredí úspešnej nadnárodnej spoločnosti. Aktuálne hľadáme vhodných kandidátov na pozície: KONŠTRUKTÉR, PRODUKTOVÝ INŽINIER.

Náplň práce:
- Vývoj nových produktov podľa požiadaviek zákazníkov a trhu
- Technická podpora zákazníka, analýza požiadaviek
- Návrh technických riešení
- Zavádzanie výrobkov do výroby v jednotlivých závodoch v rámci výrobnej skupiny
- Podieľanie sa na zlepšovaní výrobkov a procesov, znižovaní nákladov
- Spolupráca v rámci medzinárodného tímu vývojárov
- Spracovanie reportov
- Tvorba 3D modelov v CATIA V5
- Konštrukčné vyhotovenie produktu na základe výrobných a nákladových požiadaviek

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:

- Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
- Skúsenosti s designom interiérových častí pre automobilový priemysel (CATIA V5)
- Orientácia na zákazníka
- Aktívna znalosť anglického jazyka, alebo nemeckého jazyka
- Dobré komunikačné schopnosti
- Inovatívne myslenie

Benefity

- 13. plat
- Jazykove kurzy
- Flexibilny pracovny cas
- Preplacanie PN (5 dni v roku)
- 5 dni dovolenky naviac

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3577374  Posting date: 14.1.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1100 - 1700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)