Junior Transport Planner

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 - 1250 EUR/mesiac, od 1000 EUR/mesačne + ďalšie odmeny

Zaujíma Ťa svet logistiky, no zatiaľ nemáš dostatočné skúsenosti? Tak toto je šanca práve pre teba. Do spoločnosti Henkel, na oddelenie zásobovania hľadáme človeka, ktorý bude mať na starosti plánovanie prepravy.

Náplň práce
- Plánovanie prepravy produktov po Európe.
- Budeš kontrolovať prepravný plán a pozerať sa či v systéme nenastala chyba. ( Príde ti objednávka a tvojou úlohou bude naplánovať ju presne do kamiónov a tiež zabezpečiť aby nosnosť nebola presiahnutá).
- Tvorenie objednávok v systéme SAP a ich následné zapísanie do systému logistiky a plánovania TMF.
- Komunikácia s lokálnymi manažérmi v danej krajine.

Požadujeme

Ak ťa táto pozícia zaujala a spĺňaš nasledovné kritéria, tak neváhaj a pošli nám svoj životopis v anglickom alebo slovenskom jazyku čo najskôr!

- Daná úroveň jazyka sa vyžaduje, pretože budeš komunikovať s pobočkami v zahraničí a budeš súčasťou medzinárodného tímu.
- Potrebujeme tímového hráča.
- Pokročilá úroveň Excelu
- Znalosť SAP-u obrovskou výhodou
- Chuť pracovať s dátami.
- Skúsenosti z oblasti logistiky, alebo iného SSC ti môžu pomôcť dostať sa na pohovor.

Benefity

- 13.plat
- 14.plat
- Zľava na produkty
- Sick days
- Dovolenka navyše

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/ponuka-prace/absolventi/
ID: 3393121  Posting date: 17.5.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1000 - 1250 EUR/mesiac, od 1000 EUR/mesačne + ďalšie odmeny