Hľadáme montážne pracovníčky do Devínskej Novej Vsi - práca vhodná aj pre mužov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 1000 EUR/mesiac

Baví Vás jemná manuálna práca? Chcete pracovať v príjemnom bezstresovom prostredí, kde nieste len číslo? Využite príežitosť pracovať v čistej a nehlučnej prevádzke v Devínskej Novej Vsi ako Montážna pracovníčka.

Vaša pracovná náplň bude:
- Jednoduchá montáž elektromodulov

- fyzicky nenáročná práca
- práca je vhodná aj pre mužov
- vľúdny a ústretový prístup
- 2, 3 alebo 4 zmenná prevádzka
- komplené zaučenie po nástupe
- nástup možný ihneď
- práca na plný pracovný úväzok

Požadujeme

Hľadáme kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce kritériá:

- Ochota pracovať manuálne
- Dobrý zrak (okuliare nie sú prekážkou)
- Spoľahlivosť
- Záujem o dlhodobú spoluprácu

Benefity

- Finančné odmeny (13. plat, odmena za dochádzku)
- Príspevok na dopravu
- Čisté a nehlučné prostredie
- NEpásová výroba
- pri vzájomnej spokojnosti istý prestup do kmeňa už po 6 mesiacoch

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo pošlite nám Vašu žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom v slovenskom a anglickom jazyku, referenčné číslo pozície uveďte v predmete e-mailovej správy.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Poštové ani faxové zásielky žiaľ, nemôžeme akceptovať. Ďakujem za porozumenie.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 3306694  Posting date: 9.2.2018  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 800 - 1000 EUR/mesiac