Operátor výroby v prešove - doprava zabezpečená zo smeru Trebišov

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Termín nástupu
dohodou

Pre nášho klienta, ktorým je automotive spoločnosť pôsobiaca priamo v Prešove, hľadáme pracovníkov na pozíciu OPERÁTOR MONTÁŽE.

NÁPLŇ PRÁCE:
- montáž komponentov podľa priloženého postupu
- jednoduchá práca, pri ktorej nie je potrebná predchádzajúca prax
- na niektorých pracoviskách práca v sede
- práca v 2 zmennej prevádzke (týždeň ráno, týždeň popoludní)
- práca je vhodná aj pre invalidných dôchodcov

Požadujeme

POŽADUJEME:
- manuálnu zručnosť
- chuť pracovať
- zodpovednosť

Benefity

- doprava zabezpečená zo smeru Trebišov
- dochádzkový bonus
- mesačné bonusy za produktivitu
- príplatky nad rámec Zákonníka práce
- polročné odmeny do výšky 200 €
- stravné lístky s príspevkom nad rámec Zákonníka práce
- stabilná práca
- práca v čistom prostredí

Informácie

Zaujala Vás táto pozícia? Vyplňte kontaktný formulár, alebo nám pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Ak ste už u nás absolvovali pracovný pohovor, prosím, kontaktujte svojho konzultanta priamo e-mailom.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?disciplines=vyroba-a-prevadzka
ID: 3262774  Posting date: 7.12.2017  The job comes from another website or source.