SOLUTION CONSULTANT so zameraním na Sharepoint / PowerPlatform

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 560 - 2 700 EUR/mesiac

Pre nemeckú IT spoločnosť hľadáme šikovného Junior Solution Consultanta pre Office365, ktorý bude kľúčovým zamestnancom pre nový, začínajúci IT projekt.

Náplň práce:

· End-to-End práca na projektoch v rámci Office365 migrácii
· Zaúčanie, rozvíjanie sa a podieľanie sa na Microsoft Azure riešeniach
· Point of contact pre zákazníka, preberanie technických špecifikácii, plánovanie, dohliadanie nad projektom
· Práca v agilnom tíme na novom globálnom projekte v rámci Digitalizácie

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

· Pracovná skúsenosť a praktická znalosť Microsoft 365 produtkov (Admin; Konzultant, Support..)
· Znalosť Microsoft Power Platform (Power BI; Power Apps; Power Automate; Power Virtual Agents) a/alebo Sharepoint na pokročilejšej úrovni
· Anglický jazyk B2

Benefity

Benefity spoločnosti sú v procese výberu, nakoľko sa jedná o nový IT projekt/divíziu.
Benefity budú zahŕňať široké spektrum finančných aj nefinančných výhod nakoľko sa jedná o globálnu spoločnosť s dlhoročným zázemím.
Téma benefitoov je zároveň otvorená preferenciám kandidáta.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4079328  Posting date: 12.5.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 560 EUR/mesiac