SAP PM Senior konzultant

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 600 - 4 000 EUR/mesiac

Do globálnej spoločnosti hľadáme SAP PM senior konzultanta, ktorého náplňou práce bude:

- implementácia nových riešení
- starostlivosť a údržba existujúcich riešení v SAP PM module
- návrh, vývoj, konfigurácia, dokumentácia a testovanie riešení v SAP podľa funkčných a technických požiadaviek
- úzka komunikácia s tímom developerov
- komunikácia a budovanie vzťahov s klientmi
- poskytovanie expertízy a dohľadu nad SAP procesmi
- inovácie existujúcich procesov z funkčného a technického hľadiska

Požadujeme

Vhodný kandidát na túto pozíciu by mal mať:

- pracovné skúsenosti v SAP PM module
- skúsenosti s implementáciou, prispôsobením a správou SAP PM modulu
- ABAP znalosti- debugging
- prehľad v SAP architektúre
- komunikatívnu znalosť anglického jazyka (B2)
- ochotu príležitostne cestovať
- schopnosť riešiť problémy a proaktíny prístup

Benefity

Benefity:

- preplatené nadčasy/ extra dovolenka za odpracované nadčasy
- 3dni extra dovolenky
- flexibilná pracovná doba a možnosť pracovať z home office
- kontinuálny mentoring a poradenstvo v kariérnom vývoji
- poskytovanie pravidelných hodnotení a podpory pracovného výkonu
- vzdelávanie, tréningy a školenia
- kafeteria- s možnosťou vytvoriť si budget na základe vašich preferencií
- odmeny za znalosť/využívanie nemeckého jazyka (až do 400€ mesačne)
- referal program- odmeny za lojalitu
- transparentnosť štruktúry bonusov
- možnosť pracovať na projektoch v zahraničí
- multisport karta
- sick days
- rodinné bonusy

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4071785  Posting date: 29.4.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 2 600 EUR/mesiac