Front-End Developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
0 - 0 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Hľadáme Frontend developera pre nový projekt zameraný na vývoj digitálnej platformy v oblasti poisťovníctva.

Náplň práce:

- vývoj nových funkcionalít
- spolupráca na vytváraní dizajnových špecifík a ich implementácii
- participácia pri tvorbe riešení pre existujúce ale aj nové systémy
- testovanie vývojových protoypov
- mentoring pre juniornejších developerov tímu

Požadujeme

Ideálny kandidát spĺňa nasledovné:

- hlboká znalosť HTML5, Angular, Node.js, Typescript, GWT
- skúsenosť s Java, prípadne PL/SQL
- znalosť cloudových systémov
- anglický jazyk- B2: plynulá komunikácia v písomnej aj ústnej forme

Benefity

Benefity:

- príspevok do 3. piliera
- flexibilný čas (6-22)
- príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
- príspevok na eco spotrebiče 3600€
- ročné finančné odmeny
- extra 5 dní dovolenky
- možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
- multikultúrne prostredie
- OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4071538  Posting date: 29.4.2021  The job comes from another website or source.