Angular Developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 200 - 3 000 EUR/mesiac2200 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre fin-tech spoločnosť, ktorej biznis figuruje v zahraničí a na Slovensku pôsobí ako IT divízia, hľadáme špecialistu z oblasti web developmentu.

Náplň práce:

- vývoj nových riešení
- údržba existujúcich platforiem
- implementácia a customizácia riešení
- návrh zlepšení so zameraním na UI
- kooperácia na API integráciách
- zastrešenie komunikácie s internými klientmi

Požadujeme

Očakávania od kandidáta:

- profesionálne skúsenosti s vývojom v JavaScript (ideálne Angular)
- chápanie princípov softvérového dizajnu
- prehľad v serverovej časti JavaScriptu
- profesionálna komunikácia v anglickom jazyku- B2

Benefity

Benefity:

- možnosť kariérneho rastu, ako aj relokácie v rámci spoločnosti
- preplácané certifikácie, konferencie a tréningy
- motivačné odmeny (možnosť získať 20% bonus štvrťročne)
- flexibilný pracovný čas
- home office (50%)
- sick days (4x /rok)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 4038078  Posting date: 24.2.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 2 200 EUR/mesiac