Elektrikár - Nemecko/Bavorsko

GPS Trade s.r.o.

Miesto práce
Mnichov, Nemecko
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2400 - 2600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v Nemecku hľadáme uchádzačov na pracovnú pozíciu Elektrikár.
Hľadáme skúsených elektrikárov, ktorí sú majú záujem pracovat v Nemecku v oblasti Mnichov, Norimberg, Regensburg, oblast Bayernu,

Dlhodobá zákazka, práca aj cez zimu !!!

Pracovná náplň: elektroinštalácie, elektromontáže
- inštalácia rozvodov,hĺbenie rýh pre káble v stenách,
- montáž elektrotechnických zariadení na stavbách domov, resp. montáž rozvodných skríň
- kompletné elektroinštalačné práce v novostavbách,domoch
- Montáž prípojok, elektrických rozvodov, zariadení

Možnosť pracovať vo dvojici,v tíme,v rámci dvojice Nutnosť nemeckého jazyka !!!,taktiež auta !
Dodatočné informácie:
- Schopnosť čítania výkresovej dokumentácie.
- Skúsenosti s inštaláciou elektrických rozvodov, prípojok, zariadení, sekanie a príprava trás, líšt.
Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI, pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce!

- Ubytovanie zabezpečené (príspevok)
- diéty
- DLHODOBÁ a STABILNÁ práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
- týždenné zálohy (150 - 250 Euro)
-možnosť práce aj pre dvojice
Sprostredkovanie je bezplatné!

V prípade, že máte záujem o túto pracovnú pozíciu, zašlite Váš štruktúrovaný profesný životopis prostredníctvom našej elektronickej databázy na www.gpstrade.sk, On-line registrácia je priamy spôsob zaradenia do našej databázy.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

personálna spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

v obore

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

5

Hľadáme skúsených elektrikárov, ktorí majú minimálne 3 roky skúsenosti s inštaláciou, zapájaním a káblovaním rozvádzačov.
Vhodný uchádzač by mal vedieť čítať technické výkresy.

- UPREDNOSTNENÍ budú uchádzači s ochotou vycestovať kamkoľvek
- v tíme nutnosť DE jazyka!!!
- flexibilita
- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- teamový hráč
- možnosť nástupu čo najskôr

Spoločnosť pôsobiaca v oblasti sprostredkovania práce v EU. Sme špecialisti pre krajiny Nemecko a Rakúsko. DLHOROČNÉ SKÚSENOSTI pôsobíme už 10 rokov v oblasti sprostredkovania práce! Poskytujeme taktiež školiace a jazykové kurzy pre vybraných zamestnancov.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1898231  Posting date: 5.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 2400 - 2600 EUR/mesiac