Elektrokonštruktér - projektant

GoodWill Recruitment, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 - 1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za kompletný návrh elektra na výrobné linky
  • Dizajn rozvádzačov a strojov
  • Zodpovednosť za rozmiestnenie, návrh typov a druhov snímačov
  • Návrh káblových trás po fabrikách a strojoch samotných
  • Tvorba káblových listín
  • Označenia káblov a rozvádzačov
  • Práca v E-plane
  • Spolupráca na tvorbe cenových ponúk
  • Tímová spolupráca pri návrhu funkčnosti strojov s konštruktérmi a programátormi
  • Občasné výjazdy do zahraničia na obhliadky strojov kvôli úpravám rozbehnutého projektu, získavaniu know-how a cenovým ponukám.
  • Dozor pri výrobe navrhnutého rozvádzača (alebo elektroinštalácie stroja) vo výrobe

  • dlhodobá stabilita a vízia firmy
  • 13.plat
  • výhodné stravovanie
  • technické a jazykové kurzy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Firma ponúkajúca stabilitu, možnosť profesného rastu, a istoty aj v čase "ekonomickej recesie"

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Počet rokov praxe

2

  • Jazykové znalosti: anglický jazyk - stredne pokročilý (B2)
  • Eplan- pokročilý
  • AutoCAD - pokročilý
  • Komunikatívnosť, flexibilita
  • Technické cítenie, pracovné nasadenie
  • Samostatnosť, tímová práca
  • Skúsenosť ako elektrokonštruktér jednoúčelových strojov

Sme GoodWill Recruitment - Vaši kariérni inovátori. Ak chcete zmenu a máte chuť napredovať, pozrieme sa s vami na to, aké možnosti máte vo svojom segmente a zistíme, akú výzvu vám vieme ponúknuť. Vyhľadávame špecialistov v oblasti výroby, vývoja, logistiky, elektrotechniky, informačných technológií, financií či ľudských zdrojov. Môžeme sľúbiť osobný prístup, férovosť a čestnosť. Sme Goodwill Recruitment - spájame správnych ľudí so správnymi firmami.

Vážime si váš prejavený záujem a ďakujeme za zaslanie životopisu. Kontaktovať budeme kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na danú pozíciu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Tomáš Kostura
Tel.: +421908568268
E-mail: poslať životopis
ID: 4002717  Posting date: 21.11.2020  Basic salary component (gross): 1 100 EUR/mesiac