Hľadáme React/React Native developerov do GoMerch -Dubnica n.V. alebo remote

GoMerch s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
2 000 - 3 500 EUR/mesiacuvedená mzda je orientačná, závisí od tvojich skúseností a nasadenia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Koho hľadáme:

⚡REACT / REACT NATIVE developera ⚡

Hľadáme profíka aspoň na úrovni Medior aj s možnosťou remote spolupráce.

ℹ️ Niečo o nás:

Sme firma, ktorá spolupracuje s youtubermi, influencermi, streamermi na príprave ich produktov "merch", a zabezpečuje komplexný servis od návrhu, cez výrobu, zákaznícky servis až po logistiku a distribúciu konečnému followerovi.
Sme partia nadšencov, ktorá maká na svojich snoch a veríme, že nám ich pomôžeš realizovať.
Nepoznáme slovo nedá sa ⛔ a takýto prístup čakáme aj od teba.
Viac na www.gomerch.sk

☝ Na čom pracujeme:
ERP - Prepracovaný systém na spracovanie a evidenciu objednávok z mnohých e-shopov, vrátane riadenia výroby a automatickej expedície tovaru.

Čo ešte by si mal vedieť:

✅ Ako pracujeme:
Tasky máme v Monday
Repozitáre v gite
Pracujeme v týždňových sprintoch

✅ O backend sa nám stará:
Php 8
Laravel
Mysql 8
Redis
Meilisearch
Nginx
Ubuntu 20

✅ Frontend pre interný systém kódime v:
React JS
Styled Components
Rocoil

✅ Weby robíme v:
Next.js

- jednorázový bonus 500 eur po 3 mesiacoch
- zázemie technologicky špičkovej firmy s víziou rastu
- dynamické prostredie, nuda rozhodne nehrozí
- ovocie v office, automat na snacky, firemné raňajky, spoločné teambuildingy
- zľavy na produkty
- bezplatný vstup do fitnescentra
- firemné prostredie, ktoré funguje na enviromentálnych princípoch vyrobiť iba to čo sa objedná, neprodukovať nadbytok textilu a iných výrobkov
- miesto práce Dubnica nad Váhom alebo možnosť remote spolupráce

Pošli nám svoje CV alebo email na: [email protected] , radi ťa bližšie spoznáme - napíš nám pár slov o sebe, čo ťa baví a motivuje.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ReactJS - Pokročilý
React Native - Pokročilý
GIT - Mierne pokročilý

Na túto pozíciu by si mal mať skúsenosti na úrovni medior.

Takisto mal by si byť tímový hráč, mať rád prostredie, v ktorom sme my doma, automatizované procesy pre youtuberov a influencerov.

Sme technologicko-textilná firma v Dubnici nad Váhom, ktorá má jasnú víziu a ambície pôsobiť na medzinárodnom trhu a neustále prinášať technologické novinky.
Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru, tzv. "merchu". Zastrešujeme všetko od návrhu, výroby až po odosielanie koncovým zákazníkom.
Komunikujeme s youtubermi, infuencermi, streamermi a ich nápady vieme pretaviť do konkrétnej podoby.
Keďže ideme neustále dopredu, potrebujeme aj nových - cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach, ktorí sa neboja priložiť ruku k dielu, tvoriť a pracovať s nami na spoločných cieľoch.
Našou najnovšou výzvou je expandovať na európsky trh!
Tak čo, ideš do toho s nami?

Viac o nás: https://www.youtube.com/watch?v=j1G6wC8FSgo
ID: 4185228  Posting date: 18.10.2021  Basic salary component (gross): 2 000 EUR/mesiac