Asistent predaja

GOLEMIUS s.r.o.

Miesto práce
Masarykova, Košice
Mzdové podmienky (brutto)
830 - 1 000 EUR/mesiac830

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme spoľahlivých uchádzačov ako pomocnú silu do športového obchodu. Balenie objednávok, evidencia tovaru, tlačenie faktúr, tlačenie štítkov, jednoduchá obsluha zákazníkov – všetko zaškolíme. Jedná sa o prácu v najväčšom E-shope s lyžiarskym sortimentom na SR.
Práca je na výber 8 hod zmeny alebo 12 hod zmeny.
Nadčasy a práca cez víkendy a sviatky je preplácaná.
Práca je dlhodobá a je na dohodu.
Plat 650e v čistom + mesačné odmeny z predaja.
Nástup možný ihneď.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Od r. 2008 sa zaoberáme internetovým a priamym predajom prevažne použitého lyžiarskeho sortimentu určeného pre začiatočníkov, rekreačných lyžiarov, ale aj tých najnáročnejších zákazníkov. Náš lyžiarsky eshop má najväčší výber na SR. Môžete si vybrať spomedzi stoviek modelov lyží, lyžiarok, snowboardov a iného lyžiarskeho sortimentu. Doručenie tovaru do 24hod od objednania je u nás štandardom. Neustále pracujeme na zlepšovaní a náš predaj sme rozšírili do celej Európy. Momentálne máme 14 verzií E-shopu v cudzích jazykoch a o náš tovar je záujem všade tam, kde je možnosť lyžovania. Patríme medzi popredné priečky v predaji lyží nielen na Slovensku. Náš zákaznícky servis v zimnej sezóne je prakticky 24/7.

Špecializujeme sa na predaj lyžiarskeho sortimentu. Aktuálne sa môžeme pýšiť, že ponúkame najväčší výber použitých lyží a lyžiarok nielen na SR. Každý rok pre vás máme na predaj viac ako 10000 párov skladom. V našom obchode nájdete použité resp. predvádzacie lyže, lyžiarky, detské lyže, snowboardy, snowboardové topánky, helmy, palice, prípadne iný lyžiarsky sortiment. U nás je možné kúpiť modely aktuálnej sezóny za polovicu z ceny nových a to bez výraznejších známok používania.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3766296  Posting date: 18.9.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 830 - 1 000 EUR/mesiac830