Asistent/asistentka predaja v kráľovstve sladkostí "Candymania"

GLOBAL BRANDS COMPANY s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
november 2019
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR + príplatky a odmeny podľa výsledkov predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zodpovednú a komunikatívnu kolegyňu alebo kolegu pre našu maloobchodnú prevádzku Candymania v OC Polus /VIVO/

Čo ťa čaká?
- komunikovať so zákazníkmi a urobiť z nakupovania zážitok
- práca s registračnou pokladňou
- starostlivosť a zabezpečenie bezproblémového chodu prevádzky

Čo ponúkame?
- adekvátne ohodnotenie fix + odmeny z predaja
- príležitosť k profesionálnemu rastu súbežne s expanziou spoločnosti
- príjemné a atraktívne pracovné prostredie
- priateľský kolektív

Informácie o výberovom konaní

Zaujali sme ťa?
V tom prípade sa tešíme na tvoj životopis prípadne aj s aktuálnou foto na e-mailovú adresu: [email protected]
Uchádzačov, ktorí budú vyhovovať našim požiadavkám budeme kontaktovať telefonicky alebo mailom so spresnením termínu a miesta výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

čo očakávame?
- si komunikatívny typ človeka, ktorý má rád ľudí
- si zodpovedný a samostatný

Spoločnosť zaoberajúca sa veľkoobchodom a distribúciou produktov popredných svetových výrobcov cukroviniek a doplnkového potravinárskeho tovaru.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2931798  Posting date: 22.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 800 EUR + príplatky a odmeny podľa výsledkov predaja