Obchodný Referent

GGT a. s.

Miesto práce
Stará Vajnorská 9, 831 04 Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900€ nástupný plat, úprava platu po skúšobnej dobe na 1100€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu na naše obchodné oddelenie ( viac o našej spoločnosti na https://www.ggtabak.sk/).

Čo zveríme do Vašich rúk:
1/
• spracovanie objednávok
• vystavovanie dokladov - faktúr, dodacích listov
2/
• komunikáciu s odberateľmi
• spoluprácu s oddeleniami v rámci spoločnosti
3/
• podieľanie sa na podpore predaja obchodného oddelenia

Čo sa Vám u nás bude páčiť:
• samostatná práca
• pracovná doba od 7,00 do 15,30
• príjemné pracovné prostredie ( NIE OPEN-OFFICE)
• poskytnutie všetkých pracovných nástrojov na plnenie pracovných úloh
• stravovanie sa v jedálni za 0,96 centov
• káva a čaj na pracovisku
• MULTISPORT karta
• FRUIT DAY
• letný teambuilding a vianočný večierok

V prípade, že Vás táto ponuka zaujala, pošlite svoj životopis na: [email protected], predmet: OR. Tiež by som sa Vám všetkým, ktorí pošlete svoj životopis chcela vopred poďakovať za prejavený záujem pracovať pre našu spoločnosť. Kontaktovať budeme vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

komunikatívnosť
príjemné vystupovanie
samostatnosť
dôslednosť
zodpovednosť
a v neposlednom rade obchodné zručnosti, ktoré prispejú k zvýšeniu predaja a spokojnosti zákazníkov.

Spoločnosť GGT a.s. patrí medzi najväčšie obchodné spoločnosti na Slovensku, je najväčším distribútorom tabaku a tabakových výrobkov v SR. GGT je moderná spoločnosť, ktorej cieľom je neustále zlepšovanie a dosahovanie čo najlepších výsledkov v oblasti podnikania, upevňovanie svojej pozície na slovenskom aj medzinárodnom poli.
GGT a.s. /Ideme kam chceme....a Vy? Ste iný?....aj my!/

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3665704  Posting date: 13.5.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 900€ nástupný plat, úprava platu po skúšobnej dobe na 1100€