Hľadáme šikovných živnostníkov na jednoduchú obsluhu CNC strojov. Víkendy voľné a ubytovanie zabezpečené zdarma!

GETBID Personal, s.r.o.

Miesto práce
Žarnovica
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
8 - 10 EUR/hod.bonusy za dochádzku, vernostné príplatky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- jednoduchá obsluha obrábacích CNC strojov
- príprava materiálu do strojov
- odoberanie obrobkov a ich kontrola mikrometrom podľa výkresov
- jednoduchá korekcia stroja v prípade nameranej odchýlky
- vytriedenie výrobkov, ktoré nie sú v rozmerovej tolerancii
- evidencia odchýlok a zlých výrobkov
- krátky presun hotových výrobkov na vopred určené miesto
- čistota a poriadok na pracovisku
- práca na 3 zmeny (ranná, poobedná, nočná) a voľné víkendy

- práca v úspešnej a modernej zahraničnej spoločnosti
- príjemné pracovné prostredie (čistota, vykurovanie, klimatizácia)
- možnosť dlhodobej spolupráce, v prípade záujmu možnosť práce aj na pracovnú zmluvu
- bonusy za pravidelnú dochádzku
- vernostné príplatky
- voľné víkendy
- výborný kolektív

Ak Vás ponuka oslovila, zašlite nám Váš životopis priamou reakciou na tento inzerát alebo nás kontaktujte telefonicky na 0950 300 530 a to v pracovných dňoch od 8:00 do 17:00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax je výhodou ale nie podmienkou
- zmysel pre detail - robíme zodpovednú prácu
- precíznosť, spoľahlivosť, presnosť - vyrábame výrobky najvyššej kvality
- čítanie základnej strojárskej výkresovej dokumentácie
- práca s posuvným meradlom, mikrometrom a pod.

GETBID Personal, s.r.o. je personálno-poradenská spoločnosť poskytujúca služby v oblasti výberu a vyhľadávania kandidátov, dočasného pridelenia zamestnancov a out-sourcingu.
Okrem iného prinášame uchádzačom aj nové nástroje na trhu práce, prostredníctvom ktorých majú vyhľadávanie práce jednoduchšie.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4057057  Posting date: 6.4.2021  Basic salary component (gross): 8 EUR/hod.