Kariéra  /  Metodik likvidácie - motorové vozidlá

Metodik likvidácie - motorové vozidlá

Miesto práce

Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme novú posilu, ktorá prevezme oblasť metodiky likvidácie pre oblasť motorových vozidiel. Považuješ sa za spoľahlivého človeka so zmyslom pre detail? Máš skúsenosti z poisťovníctva (metodika alebo likvidácia)? Ak si odpovedal ÁNO, môže byť pre teba táto pozícia ideálnou príležitosťou.

Aké budú tvoje úlohy?

  • zabezpečovať metodickú činnosť v zverenom procese vybavovania poistných udalostí, tvorba interných smerníc a manuálov
  • participácia na automatizácii procesov, vypracovanie podkladov a dokumentácie pre IT oddelenie, testovanie IT systému
  • identifikácia a hodnotenie nežiadúcich javov v procese likvidácie
  • participácia na projektoch s cieľom zlepšiť činnosti a procesy likvidácie a zvyšovať klientskú spokojnosť
  • spolupráca a komunikácia s likvidátormi pri riešení poistných udalostí

  • gastráče v hodnote 4,20 € máš bez doplatku
  • ak chceš kartu Multisport, cvičíš len za 14 € za mesiac
  • home office je u nás bežný
  • dáme Ti 5 dní voľna naviac

Požiadavky na zamestnanca

  • skúsenosti z oblasti poisťovníctva (metodiky/likvidácie) min. 2 roky
  • SŠ, VŠ vzdelanie technického zamerania
  • samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita
  • zmysel pre detail, aktívny prístup k práci

1 400 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od seniority kandidáta a bude sa pohybovať od 1500 EUR brutto

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 4210572  Posting date: 24.11.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 400 EUR/mesiac