Kariéra  /  Account manager

Account manager

Miesto práce

Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)

Termín nástupu

Dohodou

Druh pracovného pomeru

plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ahoj, sme tím account manažérov alias vzťahových manažérov a hľadáme si k nám parťáka/parťáčku. Naša práca je najmä o budovaní vzťahov s našimi obchodnými partnermi.

Ale čo to znamená v praxi? Náš tím má regionálne zastúpenie v našich pobočkách naprieč celým Slovenskom. Tvojim útočiskom by bola Nitrianska kancelária, a tvojou primárnou úlohou by bola starostlivosť o región „juhozápad“. Okrem ciest po tvojom regióne ťa však čakajú služobné cesty po celom Slovensku, Európe a občas aj svete. V rámci služobných ciest najmä vzdelávame obchodníkov na našich produktových školeniach, ale tiež budujeme vzťahy na rôznych (aj)nami organizovaných eventoch.

Kľúčovou úlohou tejto pozície je starostlivosť o segment neživotných sprostredkovateľov – aktú to oblasť poznáš zo svojho predchádzajúceho pôsobenia, máš veľmi vysoké šance.

Našim cieľom je stále inovovať naše produkty, procesy a preto budeme radi ak nám pomôžeš kreovať a postupne zavádzať inovatívne riešenia do našich procesov a „PPT- čiek“.Počas prítomnosti či neprítomnosti na centrále sme neustále k dispozícii na služobnom telefóne a presúvame sa služobným autom, ktoré máme nonstop.

Ak máš tímového ducha, makáš na sebe a rád prijímaš nové výzvy, chceš stále veci zdokonaľovať a chceš ovplyvniť akým smerom pôjde trh vo svete poisťovníctva*, tak nám daj o sebe vedieť. 

Tešíme sa na Teba. :)

*Prax v poisťovníctve– nie je podmienkou, ale veľkou výhodou.

Zamestnanecké výhody, benefity

  • gastráče v hodnote 4,20 € máš bez doplatku,
  • ak chceš kartu Multisport, cvičíš len za 14 € za mesiac,
  • home office je u nás bežný,
  • dáme Ti 5 dní voľna naviac.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Mzdové podmienky (brutto)

1 500 EUR/mesiacVýška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania v závislosti od skúseností kandidáta, min. však 1500 €/brutto.

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Generali Poisťovňa, a. s.
Lamačská cesta 3/A
841 04 Bratislava
http://www.generali.sk
ID: 4066439  Posting date: 21.4.2021  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 500 EUR/mesiac