Kariéra  /  Špecialista informačných systémov

Špecialista informačných systémov

Miesto práce

Bratislava

Termín nástupu

Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme špecialistu, ktorý zabezpečí bezporuchový chod nášho poistno-technického systému a aplikácií.

Tvojou úlohou bude:

- realizácia požiadaviek spojených so správou, podporou a testovaním hlavného poistno-technického systému, ako aj internetového predajného portálu,

- od  Teba bude závisieť  korektnosť správy účtov našich užívateľov a operátorov,

- bojové úlohy Ti budú prichádzať z helpdesku, ktorý bude tvojim nástrojom na riadenie a prioritizáciu úloh,

- ku kľúčovým systémom pod tvojím riadením bude patriť  správa platobnej brány, ako aj import a správa dát z externých zdrojov,

- keď sa úlohy nebudú sypať, nastavíš zmeny, úpravy, prípadne doplníš zopár číselníkov do systému,

- ako nenahraditeľný hrdina budeš zaznamenávať tvoje pamäte vo forme metodických pokynov a procesov.

Tak neváhaj a poď posilniť náš IT tím!

- práca v stabilnej finančnej inštitúcii s pozíciou v prvej trojke na slovenskom trhu - možnosť vzdelávať sa a odborne rásť - odborné a soft skills školenia - Generali Akadémia - rizikové životné poistenie pre zamestnancov - zadarmo - pružný pracovný čas - dni pracovného voľna naviac - rehabilitačné a regeneračné služby - zvýhodnené služby a produkty vybraných spoločností - zvýhodnené produkty Generali poisťovne VÚB banky - firemné akcie pre zamestnancov

*Výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

•orientácia na detail a čísla

•analytické myslenie chuť učiť sa nové veci

•proaktivita

• aktívne zapájanie sa do úloh príjemné vystupovanie

Mzdové podmienky (brutto)

1200 Euro / mesiac

My v Generali pomáhame ľuďom tvoriť bezpečnejšiu budúcnosť starostlivosťou o ich životy a sny. A to tak našim klientom, ako aj našim zamestnancom. Sme tretia najväčšia poisťovňa na slovenskom trhu a máme ambíciu byť niečím viac - celoživotným partnerom našich klientov. Aby sa nám to podarilo, potrebujeme skvelých ľudí, ktorí sú pre nás kľúčoví.
Sme zodpovední – konáme proaktívne, so zanietením dosahovať skvelé výsledky, robíme veci jednoducho a rozumne sa rozhodujeme. Sme empatickí a využívame inovácie, aby sme sa odlíšili.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Nagyová
E-mail: poslať životopis
ID: 3572972  Posting date: 8.1.2019  The job comes from another website or source. Basic wage component (gross) and other rewards: 1200 Euro / mesiac