Pracovník komunikačného oddelenia

General Consulting s.r.o.

Miesto práce
Medená, 81102 Bratislava 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme mladých aktívnych ľudí, ktorí hľadajú perspektívnu a aktívnu prácu s možnosťou zmysluplnej kariéry. Chceme aby si splnil nasledovné:
-tvorenie a budovanie dlhodobých vzťahov s klientelou firmy
-pružne odpovedať na potreby klientov a ponúkať im odborné riešenia
-všeobecný prehľad o dianí vo svete v ekonomickej oblasti, sledovanie trhov
-administrácia vnútorných systémov firmy
-schôdzky s obchodnými partnermi
-aktivizácia nových klientov
- realizácia úloh pridelených manažérom
- budovanie dobrého mena spoločnosti
- tvorba informačných materiálov pre klientelu
- klientský servis od A po Z s maximálnou ústretovosťou

Kompletné zaškolenie hradené firmou - vhodné aj pre absolventov
Motivujúce finančné ohodnotenie - bezkonkurenčné v tejto oblasti
Fixná a variabilná platová zložka
Osobnostné ohodnotenie
Kariérny rast (možnosť rozvoja aj v zahraničí)
Profesionálne prostredie zamerané na úspech
Práca v centre Bratislavy
Teambuildingové akcie v mladom kolektíve
Neustály odborný a osobnostný rozvoj
Pevné pracovné hodiny
Služobný telefón aj na osobné účely

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

General Consulting s.r.o. je spoločnosť, ktorá pôsobí na slovenskom trhu a ponúka investičné služby v sektore kapitálového trhu. Spoločnosť sa zaoberá vyhľadávaním kontaktov potencionálnych klientov nie len v oblasti obchodu, reklamy, marketingu, ale taktiež finančných trhov. Propagujeme značky našich partnerov, vykonávame prieskum trhu a verejnej mienky a poskytujeme najlepší servis pre klientov spoločnosti.
ID: 3254573  Posting date: 9.1.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 750 - 1200€