Skladový manipulant - pobočka Prešov (Petrovany)

Sme špecialisti v odbore dopravy a sme jedným z veľkých hráčov na slovenskom trhu. Vo svojich pobočkách zamestnávame spolu viac než 250 zamestnancov a stále rastieme. Chcete sa podielať na našom ďalšom rozvoji a raste? Tak neváhajte odpovedať na náš inzerát.

Pre našu pobočku v Petrovanoch hľadáme ďalšieho spoluhráča na pozíciu SKLADOVÝ MANIPULANT.

Pracovná pozícia v kocke

Lokalita: Petrovany
Typ úväzku: plný úväzok
Odbor: Logistika, Prevádzka
Mzdové podmienky (brutto): 1 000 EUR/mesiac1000 Eur brutto + ostatné príplatky

Náplňou Vašej práce bude predovšetkým:

  • Preberanie zásielky na sklad z vozidla
  • Kontrola nakládky zásielok na rozvoz
  • Prijímanie a vydávanie zásielky počas dňa zo a do skladu zákazníkom
  • Zodpovednosť za správne uloženie zásielok a poriadku v sklade
  • Manipulácia so zásielkami v sklade v zmysle manipulačných značiek s maximálnou obozretnosťou
  • Vykonávanie odbornej práce na vysokozdvižnom vozíku
  • Podpisovanie príslušnej skladovej dokumentácie

Naše požiadavky na kandidátov:

Podmienky
  • ochota pracovať hlavne v dvojzmennej prevádzke od pondelka do piatka (4:00 - 12:15) a (13:00 - 21:15) - časová flexibilita
  • prax v sklade
  • trestná bezúhonnosť
  • preukaz a prax s prácou na VZV
  • práca so skenerom, prax vítaná

My môžeme ponúknuť:

  • práca v medzinárodnej spoločnosti
  • vážime si našich zamestnancov - oslavujeme pracovné a životné jubileá
  • zamestnanecké benefity - Multišport karta - zdravie a šport
  • pobočkové a celofiremné akcie

Nástup

Ihneď

Profesné životopisy s telefonickým kontaktom na uchádzača zasielať mailom, faxom alebo poštou.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Michal Ciprich, MSc.
Tel.: +421455552097
E-mail: poslať životopis

Mám záujem o túto pozíciu Späť na výpis pozícií
ID: 3331366  Posting date: 1.2.2024  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac