Hľadáme šikovného tím lídera, ktorému neprekážajú nočné smeny

GEFCO SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 350 EUR/mesiac1350 Euro = hrubá mesačná mzda, kvartálny bonus do výšky 16%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

KOHO HĽADÁME?

Chceš kariérne rásť a stať sa súčasťou medzinárodnej spoločnosti? Máš organizačné zručnosti? Dokážeš profesionálne vystupovať aj v náročných situáciách? Do nášho tímu hľadáme skúseného profesionála so zmyslom pre detail, zodpovedným prístupom k pracovným povinnostiam, s dobrými organizačnými a komunikačnými schopnosťami, ako aj schopnosťou riešiť problémy proaktívne a s chladnou hlavou.

ČO BUDEŠ ROBIŤ?

• šíriť nadšenie, motiváciu a disciplínu
• držať tím pokope a pracovať s počítačom
• plniť stanovené úlohy, delegovať prácu, určovať priority a spätne kontrolovať vykonané úlohy
• zaúčať a začleňovať nových zamestnancov do kolektívu
• kontrolovať kvalitu pracovných výkonov
• navrhovať opatrenia a klásť dôraz na kultúru bezpečnosti
• riešiť operatívne problémy počas smeny
• pravidelne reportovať nadriadenému
• pracovať na tri smeny, ranná od 06:00 do 14:00, poobedná od 14:00 do 22:00, nočná od 22:00 do 06:00.

ČO TI VIEME PONÚKNUŤ?

• odmenu 16 % zo základného platu za každý kvartál
• individuálny prístup a kompletné zaškolenie, pretože vieme, že prvé týždne v novej práci sú náročné,
• príspevok na rekreáciu do výšky 275€, pretože podporujeme Tvoju regeneráciu a oddych,
• stravné v hodnote 6.50€ plne hradené nami, a to aj vo sviatok, ktorý pripadne na tvoj štandardný pracovný deň, ak nepracuješ
• darčekové poukážky na Tvoje narodeniny vo výške 35 - 50€,
• kurzy a školenia, pretože na Tvojom vzdelávaní a rozvoji nám záleží
• príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (3. pilier) - na ktorý Ti prispejeme
• možnosť uzatvoriť si životné poistenie - chceme sa totiž uistiť, že je o Teba postarané.
• apku, vďaka ktorej budeš v obraze
• zľavu na multisport kartu
• teambuilding každoročne hradený nami
• a mnoho ďalších benefitov, ktoré Ťa môžu potešiť

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Na účel výberového konania bude spoločnosť GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, ktoré v tejto súvislosti poskytnete na právnom základe predzmluvných vzťahov. Navyše nám môžete dať súhlas, aby sme si Vaše údaje ponechali v databáze po dobu 3 rokov aj po skončení tohto výberového konania (zakliknutím pri odoslaní životopisu). Súhlas môžete kedykoľvek odvolať. Ďalšie informácie, ako bude GEFCO SLOVAKIA s.r.o. spracúvať Vaše osobné údaje, nájdete na stránke https://sk.gefco.net/sk/kariera/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

• schopnosť komunikovať na rôznych úrovniach riadenia
• skúsenosť s riadením menšieho kolektívu
• dynamická osobnosť odolná voči stresu
• svedomitosť pri plnení úloh, schopnosť ísť príkladom
• prirodzená autorita

GEFCO sa spája so spoločnosťou CEVA Logistics.

GEFCO sa zlúčilo so spoločnosťou CEVA Logistics dňa 8. apríla 2022. Spojením nášho biznisu sme získali silnú pozíciu v strategických oblastiach a vďaka bohatým skúsenostiam úspešne smerujeme k tomu, aby sme patrili medzi Top 5 logistických spoločností na svete. Spolu so 110 000 zamestnancami, v 1 300 prevádzkach a vo viac ako 160 krajinách, posúvame hranice logistických riešení a pružne reagujeme na najnáročnejšie výzvy dodávateľského reťazca.
Vyvažujeme naše portfólio a rozširujeme oblasť nášho pôsobenia. Našim poslaním je spájať ľudí, produkty a poskytovateľov z celého sveta. Spojili sme sily, spolu sme silnejší ako kedykoľvek predtým!

Pobočka GEFCO Slovakia s.r.o, so sídlom v Bratislave, bola založená v júli 2004.
Je výhradným distribútorom vozidiel spoločností Stellantis a Jaguar Landrover a priamo organizuje logistické operácie pre závod Stellantis v Trnave. Tiež poskytuje dopravné a logistické služby subdodávateľom koncernu Stellantis, ako aj mnohým iným významným priemyselným spoločnostiam na území Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Martina Mihaličková
E-mail: poslať životopis
ID: 642324  Posting date: 1.3.2024  Basic salary component (gross): 1 350 EUR/mesiac