Špecialista/špecialistka zákazníckeho servisu pre e-shop GATE a.s.

GATE, a.s.

Miesto práce
Komárno
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozrastáme sa aj v iných krajinách a momentálne hľadáme nového kolegu alebo kolegyňu, aby sa s nami s láskou staral(a) o zákazníkov e-shopu: gate.shop na maďarskom trhu. Do nášho tímu hľadáme človeka, ktorý má ochotný a ústretový prístup k zákazníkom a ich požiadavkám, pozitívny pohľad na vec a empatiu. Zároveň mu nechýba samostatnosť, schopnosť dotiahnuť veci do konca a kreatívne myslenie.

Čo bude náplňou Tvojej práce?

• Riešenie dotazov a požiadaviek ohľadne objednávok zákazníkov.
• Podpora našich maďarských zákazníkov prostredníctvom e-mailov a telefonátov.
• Bežná administratívna činnosť.
• Požadujeme znalosť maďarského a slovenského jazyka na úrovni expert.

Čo za to ponúkame a ako to u nás chodí?

• Zamestnanecká zľava na celý sortiment na našom e-shope.
• Pracovná doba: 8:00-16:30, voľné víkendy.
• Pravidelná práca z domova.
• Stabilné zázemie rýchlo rastúcej dynamickej spoločnosti
• Príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
• Možnosť ďalšieho sebavzdelávania formou špecializovaných školení.
• Základná mzda je stanovená na 1000eur, ku ktorej sa pridávajú ďalšie odmeny a bonusy za dobre odvedenú prácu.

Más országokban is bővülünk, és jelenleg új kollégát keresünk a gate.shop e-shop vásárlóinak ellátására a magyarországi piacon.
Csapatunkba olyan személyt keresünk, aki készségesen és segítőkészen közelíti meg az ügyfeleket és azok igényeit, pozitív szemlélettel és empátiával.
Ugyanakkor nem hiányzik belőle az önállóság, a munkavégzés képessége és a kreatív gondolkodás sem.

Mi lesz a munkád tartalma?
• a vevői megrendelésekkel kapcsolatos kérdések és követelmények megoldása
• magyar ügyfeleink támogatása e-mailben és telefonhívásban
• aktív kommunikáció az ügyfelekkel e-mailben
• rutin adminisztratív tevékenység
• Elvárjuk a magyar nyelvtudást anyanyelvi szinten.

Mit kínálunk érte és hogyan csináljuk?
• Munkavállalói kedvezmény e-shopunk teljes választékára
• Munkaidő: 8:00-16:30, szabad hétvégék
• Rendszeres otthoni munka
• Stabil, gyorsan növekvő, dinamikus cég háttere
• Kellemes munkakörnyezet és barátságos csapat
• Továbbképzési lehetőség szakirányú továbbképzés formájában
• Az alapbér 1000 euró, amelyhez további juttatások járulnak hozzá a jól végzett munkáért.

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, zašlite životopis cez tento zodpovedný formulár: https://www.lmcg2.com/asmt/index.jsp?brand=g2&reportId=JOF&advId=1580327769&rps=202

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výborná znalosť maďarského a slovenského jazyka, kultivovaný hlasový a písomný prejav, dobré komunikačné schopnosti, trpezlivosť a empatia k zákazníkom.

GATE - nadnárodná sieť obchodov s módou a európsky online obchod www.gate.shop

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4236168  Posting date: 12.1.2022  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac