Pomocný sila v kuchyni

Gastrogal - Nitra, s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 89, Nitra-Mikova Ves
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného zamestnanca na prácu do závodnej kuchyne.
Pomocné práce v kuchyni - pracovná doba na jednu zmenu od 04:30 hod do 13:00 hod. Práca od pondelku do piatku na jednu zmenu.
Náplň práce je nasledovná:
- Pomoc pri príprave jedál.
- Dodržiavanie následnosť jednotlivých prác pri varení a následnom rozdeľovaní do jednotlivých termo nádob, alebo pri nakladaní obedárov.
- Umývanie a čistenie kuchyne po každej pracovnej zmene
- Možný výdaj jedál v závodnej kantíne podľa potreby zamestnávateľa.
- Pomocné práce pri výdaji jedál a umývaní inventáru.

po dohode so zamestnávateľom:
- Dovoz do práce v rámci Nitry
- Bezplatné stravovanie
- Výplatný termín 5 deň nasledujúceho mesiaca
- Možnosť zálohových platieb

Výberové konanie bude ukončené 15.5.2024. V prípade záujmu ak spĺňate predpoklady a máte prax v danom odbore, kontaktujte nás prosím na tel. čísle 0905/221 053 pán Gál.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Spoločnosť sa zaoberá spoločným stravovaním, rozvozu stravy a cateringu

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Július Gál
Tel.: +421905221053
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 1276058  Posting date: 18.4.2024  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac