Šéfkuchár/ka

Gastro Tirnavia, s.r.o.

Miesto práce
Šúrovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 050 EUR/mesiacMožnosť platového a profesionálneho rastu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného a pracovitého šéfkuchára/ku do našej prevádzky Raisov Dom v Šúrovciach.

Kuchár/ka - Príprava jedál denného menu a jedál podľa jedálneho lístka ala Card.
Preberanie tovaru, príprava surovín, inventarizácia, udržiavanie čistoty na pracovisku, zmysel pre zodpovednosť a tímovú prácu.

Možnosť platového a profesionálneho rastu, zabezpečená strava a práca v príjemnom kolektíve.

Informácie o výberovom konaní

Oslovíme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár, čašník

Počet rokov praxe

2

Hľadáme vyučeného kuchára/ku s praxou v obore. Príjemné vystupovanie, ochota učiť sa, schopnosť tímovej spolupráce a zodpovednosť sú podmienkou.

Reštaurácia Namaste
Hlavná 2
Trnava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3127371  Posting date: 7.2.2022  Basic salary component (gross): 2 050 EUR/mesiac