Barista/ predavač

Gastro club, s. r. o.

Miesto práce
MOODS Bakery&Coffee, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme
šikovných a komunikatívnych kolegov/kolegyne do našich skvelých tímov.
Náplň práce:
- komunikácia so zákazníkom
- zodpovednosť za prijímanie objednávok,
- príprava objednávok a ich výdaj,
- práca s pokladňou a terminálom,
- práca s kávovarom a príprava káv,
- zodpovednosť za vizualizáciu, udržiavanie a dopĺňanie vitrín v časti baru,
- udržovanie čistoty v jedálenskej časti podľa štandardu,
- denná kontrola správneho chodu zariadení

zázemie v stabilnej spoločnosti,
zaujímavé platové podmienky, odmeny
možnosť kariérneho rastu,
možnosť poskytnutia ubytovania pre mimobratislavských zamestnancov
zľavy na výrobky spoločnosti,
interné a externé školenia a tréningy pre zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívne a príjemné vystupovanie,
- zodpovednosť a flexibilita,
- silná orientácia na zákazníka,
- prax na podobnej pozícii výhodou, ale nie podmienkou
- zručnosť, samostatnosť, energický a pozitívny prístup

MOODS bakery&coffee:

Skvelý deň sa začína v Moods bakery & coffee, ktorá má k dnešnému dňu 4 prevádzky v Bratislave s vlastnou výrobou. Či sa už rozhodnete pre krehké pečivo ešte horúce z pece, alebo pre šálku kvalitnej kávy, alebo fantastické raňajky, niet lepšieho miesta, kde začať deň.

MOODS bistro:

Čerstvé raňajky, chutné delikatesy na rýchly obed, sandwich, domáci koláč, alebo chlieb a pečivo pečené priamo vo vlastnej pekárni.
Staňte sa súčasťou nášho teamu Moods. Tešíme sa na Vás!

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti: Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Informácie o výberovom konaní :Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2980512  Posting date: 29.11.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: dohodou