Projektový technik kvality

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
1 300 EUR/mesiacuvedená mzda závisí od schopností a vedomostí finálneho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu v Záborskom hľadáme nového kolegu na pozíciu projektového technika kvality.

Tvojou náplňou práce bude:
  • zodpovednosť za monitorovoanie a vedenie PPM (zákaznícke PPM, interné PPM, dodávateľské PPM)
  • podieľať sa na projektových plánoch
  • podieľať sa na hodnotení rizík
  • zodpovednosť za zverenú dokumentáciu
  • spolupráca s ostatnými členmi tímu na nápravných a preventívnych opatreniach v rámci projektu
  • rozhodovať o zastavení výrobnej linky v prípade kvalitatívneho rizika
  • dohliadať a školiť operátorov výroby
  • zodpovednosť za vytváranie záznamov o nepodarkoch a zozname komponentov na opätovné použitie
  • analýza nezhôd dodávateľov s tímom dodávateľskej kvality
  • účasť na každodenných poradách
  • ostatné úlohy podľa pokynov od nadriadeného

  • možnosti kariérneho rastu
  • príspevok na dopravu - 1,50 €/deň
  • možnosti vzdelávania
  • príspevok na občerstvenie
  • každoročné navyšovanie platu
  • príspevok na stravné hradený nad rámec Zákonníka práce

Spoločnosť si vyhradzuje právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky na kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

  • skúsenosť na obdobnej pozícii min. 2 roky - automotive
  • schopnosť pracovať s technickými výkresmi
  • technické vzdelanie

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juliana Katuščáková
E-mail: poslať životopis
ID: 3869463  Posting date: 21.3.2022  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac