Inžinier údržby_automotive GARRETT(Záborské)

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prešov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Garrett tímu na oddelenie údržby hľadáme Inžiniera údržby, ktorého náplňou práce bude:
* koordinácia a plánovanie preventívnej a prediktívnej údržby strojov a zariadení,
* manažment náhradných dielov, komunikácia s dodávateľmi,
* koordinácia údržbárov pri riešení technických problémov v prípade potreby,
* analýza mechanických a prevádzkových problémov na používaných zariadeniach,
* analýza príčin prestojov a prijímanie opatrení na ich eliminovanie,
* vytváranie pracovných inštrukcií, školenie operátorov, údržbárov,
* zlepšovanie procesov na určených zariadeniach,
* úzka spolupráca s ostatnými oddeleniami
* ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná mzda od 1300,-EUR btto podľa znalostí a skúseností

ČO PONÚKAME?
* Možnosť kariérneho rastu a osobného rozvoja prostredníctvom školení
* Tréningy šité na mieru (jazykové kurzy, technické školenia, Softskills školenia)
* Flexibilný pracovný čas
* Preplatenie nadčasov
* Príspevok na stravu nad rámec zákonníka práce, na dopravu a príspevok do 3. piliera
* Garantované navýšenie mzdy
* Príspevky pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu

PODPORUJEME
* Zdravie (vitamínové balíčky)
* Šport (Prešovský pol maratón, individuálne aktivity zamestnancov)
* Vzdelávanie (Projekt Spice)
* Spoločenské aktivity (Family day, Vianočný večierok, Teambuilding, workshop)
* Tímovosť (ocenenia najlepších tímov)

Ak Vás ponuka zaujala, reagujte priamo cez stránku profesie.

Vzhľadom na veľký počet záujemcov nie je možné kontaktovať všetkých. Z tohto dôvodu telefonicky kontaktujeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* Vzdelanie technického smeru
* Pracovné skúsenosti na obdobnej pozícií vo výrobnej spoločnosti min 1-2 roky
* Anglický jazyk - aktívne
* § 21, § 22 výhodou!
* Sap, Excel výhodou!
* Technické, logické myslenie

O SPOLOČNOSTI
Garrett je technologická spoločnosť s celosvetovou pôsobnosťou v rámci automobilového priemyslu a zameriava sa na riešenia, vďaka ktorým sú vozidlá bezpečnejšie, prepojenejšie, výkonnejšie a šetrnejšie k životnému prostrediu. Spoločnosť je už viac než 65 rokov priekopníkom v oblasti turbodúchadiel a príslušných inovácií, na vývoji a výrobe ktorých sa v súčasnosti podieľa 1200 inžinierov s bohatými mechanickými, elektrickými a softvérovými skúsenosťami. Práve tie umožňujú výrobcom automobilov určovať si ambiciózne ciele vo výkone autonómnych a prepojených vozidiel, a zároveň predvídať budúce potreby zákazníkov. Portfólio produktov Garrett sa radí k najobsiahlejším v priemysle a jeho súčasťou sú benzínové, naftové a hydrogénne riešenia vrátane palivových článkov, turbodúchadiel a elektrického prepĺňania pre osobné a úžitkové vozidlá. Spoločnosť vo svojich 13 výrobných závodoch, 5 centrách pre výskum a rozvoj a ďalších prevádzkach zamestnávala 7500 ľudí.

O NAŠOM ZÁVODE V ZÁBORSKOM
Výroba turbodúchadiel bola pri Prešove spustená v roku 2012 ešte ako súčasť korporácie Honeywell, od ktorej sa divízia Transportation Systems úspešne odčlenila 1.10.2018 ako samostatná spoločnosť s novým názvom Garrett Motion. Východoslovenský závod je jednou z najväčších výrobných prevádzok Garrett na svete a zamestnáva viac ako 500 ľudí. Technologické aktivity sa sústreďujú na obrábanie, montovanie, vyvažovanie a meranie turbodúchadiel a ich dielov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Garrett Motion Slovakia s.r.o
Záborské 515
082 53 Záborské
ID: 3562824   Posting date: 11.7.2019   Basic wage component (gross) and other rewards:   Základná mzda od 1300,-EUR btto podľa znalostí a skúseností