HR Generalista / HR Business partner pre určité oddelenia

Garrett Motion Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Záborské
1 550 EUR/mesiaczákladná mzda od 1 550 € v závislosti od kvalifikácie a skúseností finálneho kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho skvelého HR tímu hľadáme skúseného kolegu/kolegyňu na pozíciu HR Generalista.

Ak Vás napĺňa práca s ľuďmi, zvládate komplexné riešenie úloh a máte pri tom úsmev na tvári, s radosťou vás privítame v našom tíme!

A čo robí taký HR generalista v našom závode?

Za oblasť náboru a výberu zamestnancov:
  • riadi a podporuje proces otvorenia pozícií
  • v prípade potreby uskutočňuje pohovory s internými alebo externými kandidátmi
  • pripravuje návrh ponuky na prijatie do zamestnania
  • monitoruje počet zamestnancov a plánuje pozície s cieľom poradiť líniovým manažérom pri nahrádzaní pozícií alebo pri ich novom definovaní
  • v prípade potreby komunikuje s personálnymi agentúrami (zmluvné podmienky, fakturácia, atď.)

Za oblasť vzdelávania zamestnancov:
  • spolupracuje s vedúcimi oddelení pri identifikácií potrieb organizácie v oblasti školení
  • zabezpečuje špecifické školenia v oblasti ľudských zdrojov

Za oblasť procedúr a pravidiel:
  • udržiava aktuálnosť všetkých interných smerníc týkajúcich sa ľudských zdrojov
  • zodpovedá za systém kvality ľudských zdrojov s cieľom plniť KPIs
  • spolupracuje s manažérmi na zabezpečení toho, aby všetci zamestnanci mali platný popis pracovného miesta

Za oblasť komunikácie:
  • vydáva a/alebo overuje interné oznamy, pričom zabezpečuje dodržiavanie globálnych štandardov komunikácie
  • zabezpečuje organizáciu podujatí pre zamestnancov podľa špecifických požiadaviek závodu
  • zabezpečuje implementáciu slovenskej legislatívy a interných smerníc na príslušných oddeleniach
  • zabezpečuje požadovaný podporu pre manažérov v rámci procesu hodnotenia zamestnancov

Ostatné:
  • zodpovedá za dosahovanie individuálnych cieľov a cieľov oddelenia ľudských zdrojov
  • zabezpečuje podporu pre potreby ad-hoc reportov
  • zúčastňuje sa na poradách

  • príspevok na dopravu - 2 €/deň
  • príspevok na občerstvenie - 0,50 €/deň
  • príspevok na stravovanie nad rámec ZP
  • bonus pri sobáši, narodení dieťaťa, životnom jubileu
  • príspevok do 3. dôchodkového piliera
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce z domu - 2 dni/mesiac
  • možnosť masáže priamo na pracovisku zdarma
  • firemné akcie
  • každoročné navyšovanie mzdy na základe hodnotenia za predošlý rok

Spoločnosť Garrett Motion Slovakia, s. r. o. ďakuje všetkým uchádzačom, ktorí reagovali na našu pracovnú ponuku. Vzhľadom na vysoký počet životopisov si však vyhraduje právo kontaktovať telefonicky iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, personalistika, andragogika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Human - Úplný začiatočník

Počet rokov praxe

5

  • výborná znalosť slovenskej legislatívy v rámci pracovného práva
  • skúsenosť s personálnym IS (Human alebo podobné) - výhodou
  • výborné komunikačné schopnosti s rôznymi typmi osobností
  • globalny mindset
  • schopnosť spolupracovať v multikultúrnom prostredí
  • samostatnosť, spoľahlivosť, tímový hráč

Staň sa súčasťou turbotímu GARRETT! Sme spoločnosť, ktorá pôsobí na globálnom trhu so svojimi 13 výrobnými závodmi a 5 R&D centrami. Súčasťou slovenského trhu práce sme od roku 2011. Ak hľadáš prácu v medzinárodnej a stabilnej spoločnosti, zaujíma ťa svet automobilového priemyslu, chceš využiť svoje vedomosti, skúsenosti, tak neváhaj a urob prvý krok zaslaním svojho životopisu. Garrett nevyrába len turbá, ale prinesie aj vyšší výkon do tvojej kariéry.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3211123  Posting date: 26.4.2023  Basic salary component (gross): 1 550 EUR/mesiac