Hľadáme operátorov výroby

GARAY SLOVAKIA, s.r.o.

Miesto práce
CT Park Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
774 EUR/mesiac (pevná zložka + prémie 166 EUR v prípade plnenia operačných povinností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na pracovnom mieste pracovník vykonáva pracovné činnosti na plnoautomatizovaných strojoch na obrábanie kovov. Vyrábajú sa na nich tubulárne komponenty pre automobilový priemysel. Zamestnanec je zodpovedný za správny chod stroja, kvalitu a kvantitu výrobného procesu počas zmeny.
Zamestnanec pracuje sa v trojzmennej prevádzke pod vedením vedúceho dielne.

pravidelné zvyšovanie platu po úspešnom zapracovaní
platené nadčasy
stravné lístky
pracovné oblečenie
výborné pracovné prostredie

Kandidát musí spĺňať minimálne manuálne zručnosti, vykonávať prácu samostatne a schopnosť odhaliť nedostatky spôsobené vo výrobnom procese.
Ubytovanie neposkytujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárske, ale nie je podmienkou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dochvíľnosť
Precíznosť
Ochota učiť sa

Stabilná, zahraničná spoločnosť, ktorá je dlhoročným lídrom na spracovanie trubiek a tubulárnych komponentov pre automobilový priemysel v strednej a západnej Európe so závodom v Bratislave v priemyselnom parku CTP Devínska Nová Ves.

VIDEO:

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2502683  Posting date: 11.10.2017  Basic wage component (gross) and other rewards: 774 EUR/mesiac (pevná zložka + prémie 166 EUR v prípade plnenia operačných povinností)