Právny Asistent/ka

Gamanet a. s.

Miesto práce
Hattalova 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Základná mzda pre túto pozíciu je 1,200 EUR a v rámci celkovej kompenzácie sú ďalšie zložky odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na posilnenie nášho tímu hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu asistenta/asistentky právneho oddelenia. Pokiaľ máte právnické vzdelanie a radi by ste sa ponorili do jednej z najperspektívnejšej oblasti súčasnosti, môžete byť ideálnym kandidátom práve vy.

• Zaujímate sa o medzinárodný obchod?
• Chcete byť súčasťou obchodných rokovaní?
• Chcete sa zúčastňovať na tvorbe medzinárodných obchodných zmlúv?
• Chcete sa podieľať na celosvetových projektoch?
• Láka Vás oblasť IT?
• Ste pripravený učiť sa nové veci?
• Máte radi výzvy?
• Radi cestujete?

Ak máte pozitívne odpovede na tieto otázky pošlite nám CV, môžete hľadať práve Vás.

Vašou úlohou bude

• Pripomienkovanie partnerských zmlúv
• Pripravovanie zamestnaneckých zmlúv
• Pripomienkovanie a analyzovanie medzinárodných zmlúv a právnych
dokumentov
• Podpora a komunikácia s externými senior právnikmi
• Účasť na stretnutiach súvisiacich s obchodnými záväzkami spoločnosti
• Príprava a koordinácia rokovaní s klientmi

Čo Vám ponúkame ?

• Výnimočnú príležitosť v úspešnej softvérovej spoločnosti
• Možnosť participovať na celosvetových projektoch
• Získanie skúseností z rôznych oblastí práva v priamom kontexte s obchodom
v spolupráci so skúsenými profesionálmi
• Priestor na sebarealizáciu a kariérny rast
• Prácu v priateľskom medzinárodnom kolektíve
• Prácu s dlhodobou perspektívou
• Zvyšovanie kvalifikácie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Samostatnosť a súčasne tímový hráč
• Aktívny prístup k práci
• Organizačné a komunikačné zručnosti
• Flexibilita
• Odolnosť voči stresu

Gamanet a.s. je spoločnosť zaoberajúca sa vývojom software v oblasti bezpečnosti. Od uvedenia integračného bezpečnostného systému C4 na trh v roku 2005, sa systém zdokonaľuje a vyvíja tak, aby uspokojil neustále rastúce potreby svetového trhu. Gamanet a.s. má okrem hlavného sídla v Bratislave pobočky v Južnej aj Severnej Amerike, na Blízkom východe, na Ukrajine. Našimi obchodnými aktivitami pokrývame celosvetovo viac ako 350 partnerov z takmer 30 krajín. Bližšie informácie o spoločnosti Gamanet a.s. môžete nájsť na našom webe www.c4portal.com.

Neustále rozširujúci sa mladý kolektív expertov z oblasti vývoja software, technickej podpory a obchodu hľadá nových členov do svojho tímu. Ak chcete byť jeho súčasťou, neváhajte nám zaslať svoj životopis.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3346266  Posting date: 15.5.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Základná mzda pre túto pozíciu je 1,200 EUR a v rámci celkovej kompenzácie sú ďalšie zložky odmeňovania