Vodič

FreshBox s.r.o.

Miesto práce
Boľkovská osada 386, Boľkovce-Boľkovská osada, Lučenec
Termín nástupu
asap
850 EUR/mesiaczvýšenie platu po skúšobnej dobe o 150€, nadčas preplácaný sumou 5€ netto /h

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového kolegu na rozvoz tovaru na dodávke s nosnosťou do 3,5 tony
- práca s financiami a s tým spojená hmotná zodpovednosť a
- ostatné činnosti podľa pokynu nadriadeného- budú upresnené na osobnom pohovore

- mladý dynamický kolektív
- zamestnanecká zľava na všetok sortiment
-pitný režim (káva, čaj, minerálky)
-príspevok na stravu
-zvýšenie platu po skúšobnej dobe

Vzhľadom na veľký počet životopisov si vyhradzujeme právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Hľadáme zodpovedných a flexibilných kandidátov na dlhodobú spoluprácu. vodičský preukaz typu B podmienka

Exkluzívna služba FreshBox umožňuje reštauráciám aj fyzickým osobám objednať si čokoľvek z nášho sortimentu priamo domácností a reštaurácií. FreshBox potvrdzuje našu povesť a pre zákazníkov sme synonymom kvality a profesionálneho prístupu.
ID: 4030208  Posting date: 12.6.2023  Basic salary component (gross): 850 EUR/mesiac