Hľadáme lídra pre oddelenie ručnej montáže

Miesto práce
Dolné hony, Nitra
Termín nástupu
dohodou
Základ 772€ + prémie až do výšky 180€ + mimoriadny bonus 200€ pre každého lídra + zmenové príplatky výrazne nad rámec Zákonníka práce ____________________________________ Celková hrubá mzda v nepretržitej prevádzke až do výšky 1310€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Rozdelenie operátorov na linky
• Sledovanie a spisovanie výstupov
• Komunikácia s ostatnými lídarmi
• Dohľad nad procesom výroby a zmenou modelov podľa zákaziek
• Vypracovávanie dokumentácie a rôznych záznamov
• Práca na 12h zmene v 4-zmennej prevádzke

• Zázemie stabilnej nadnárodnej spoločnosti
• Možnosť nadobudnúť skúsenosti s vedením tímu
• Odmena za dobrú dochádzku
• Výkonnostný bonus
• Zmenové príplatky
• 13. a 14. plat
• Každoročné prehodnocovanie platu
• Príspevok na dochádzanie do práce
• Zaškolenie na pracovisku
• Možnosť využívať zamestnaneckú autobusovú dopravu
• Možnosť kariérneho rastu
• Firemné stravovanie
• Životné a úrazové poistenie
• Pravidelné zamestnanecké akcie
• Možnosť odporučiť svojho známeho a získať 300€ náborovú prémiu
• Odmena za odpracované roky
• Príspevky zo sociálneho fondu

Ďakujeme za váš záujem. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov.

Súhlas so spracovaním osobných údajov:
,,Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov a ich archiváciou na dobu 1 rok v spoločnosti Foxconn Slovakia, spol. s r.o., Dolné Hony 29, Nitra, podľa § 13 a §14 zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z.z.. pre účely evidencie uchádzačov o zamestnanie. Udelený súhlas môžem odvolať. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním.“

Požiadavky na zamestnanca

• MS Office na užívateľskej úrovni
• Základy anglického jazyka
• Schopnosť viesť a motivovať ľudí
• Organizačné schopnosti
• Predchádzajúca skúsenosť s vedením ľudí výhodou

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Lenka Gálová
Tel.: +421376944141
E-mail: poslať životopis
ID: 3299806  Posting date: 5.11.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: Základ 772€ + prémie až do výšky 180€ + mimoriadny bonus 200€ pre každého lídra + zmenové príplatky výrazne nad rámec Zákonníka práce ____________________________________ Celková hrubá mzda v nepretržitej prevádzke až do výšky 1310€ brutto