Sales Area Manager

Formel D Česká republika s.r.o.

Místo práce
Ostrava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
50.000 - 80.000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

SALES AREA MANAGER
region OSTRAVA
Pro pozici Sales Area Manager hledáme schopného a ambiciozního člověka s nadstandartními komunikačními schopnostmi a chutí rozvíjet svůj region

Náplň práce:
• Samostatné AKTIVNÍ vyhledávání nových zákazníků a nových projektů
• Chování a pěstování dobrých vztahů se zákazníky
• Podpora a rozvoj regionu = aktivní udržování vztahů se zákazníky
• Prezentace firmy, produktu a poskytovaných služeb
• Tvorba kalkulací a cenových nabídek
• Tvorba a podpora marketingu
• Aktivní spolupráce s projektovým týmem ve společném regionu
• Účasti na mezinárodních veletrzích, prezentace společnosti za účelem rozvoje
• Plnění targetů a cílů společnosti

Ideální kandidát by měl splňovat:
• Absolvent SŠ, VŠ
• Komunikace v AJ minimálně level B2 = umí prezentovat a bezproblému komunikuje pomocí plynulého rozhovoru, telefonátu, písemnou formou, rozumí textovému zadání a je schopný podávat reporty
• Zkušenosti v oboru AUTOMOTIV (jsou velkou výhodou)
• Zkušenosti na obchodní pozici a znalost konkurenčního prostředí
• Perfektní znalost MS office
• Perfektní komunikační a prezentční znalosti
• Samostatnost a důraz na perfekcionismus (odvést zadaný úkol s maximalním nasazením do úplného konce a dosažení perfektních výsledků)
• Nezbytnost dokonalé znalosti dodavatelů v regionu Ostrava

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• Mzda: 50 – 80 tisíc Kč
• Firemní automobil a hrazení cestovních výloh
• Firemní telefon
• Firemní notebook
• Roční bonus závislý na dosáhnutých vysledcích

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

Automotive, Obchod, Externí služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Samostatnost a důraz na perfekcionismus (odvést zadaný úkol s maximalním nasazením do úplného konce a dosažení perfektních výsledků)

Samostatnost
Aktivita
Smysl pro detail
Koncentrace
Zodpovědnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Formel D je poskytovatel služeb pro automobilový průmysl a působí na celém světě. Vyvíjíme obecně uplatnitelné koncepce, ale i individuální řešení na míru pro všechny části hodnotového řetězce automobilového průmyslu – od vývoje přes výrobu až po poprodejní servis.
Společnost Formel D byla založena v roce 1993 a sídlí v Troisdorfu poblíž Kolína nad Rýnem. Dnes zaměstnáváme přes 7 000 lidí 45 národností ve více než 80 lokalitách v 19 zemích. Vášeň nás žene vpřed, profesionalita nás nutí vyniknout a týmový duch nám zajišťuje úspěch. Pracujeme v samotném jádru průmyslu, který nás každý den posouvá kupředu.
ID: 3439602  Posting date: 4.7.2018  Basic wage component (gross) and other rewards: 50.000 - 80.000 Kč