Mzdový účtovník / HR špecialista

FOR Clean, a.s.

Miesto práce
Vrbovská cesta 39, Piešťany
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše personálne oddelenie hľadáme nového kolegu na mzdové účtovníctvo a aktívnu personalistiku.
Radi by sme prijali medzi seba kolegu / kolegyňu, ktorá bude spoľahlivá a nápaditá. Vítame ako odbornosť, tak drive a zapálenie pre odbor.

Náplň práce:
- komplexné vedenie mzdovej agendy
- vyhľadávanie nových zamestnancov, vedenie výberových procesov
- vedenie a spracovanie agendy súvisiacej so vznikom, zmenami a zánikom PP
- propagácia spoločnosti
- spolupráca so školami
- starosť o zamestnancov, zveľaďovanie pracovného prostredia
- komunikácia s kolegami, sledovanie spokojnosti
- vzdelávanie zamestnancov
- vypracovávanie HR reportov

Ako samozrejmosť berieme znalosť mzdového účtovníctva a personálnych procesov. Vítame znalosť špecifík výrobné spoločnosti, komunikatívnosť, priateľský prístup a zmysel pre humor. Nemali by vám byť cudzie termíny ako HR propagácia, značka spoločnosti, duálny vzdelávací systém, sebavzdelávanie, personálna stratégia.

Náš nový kolega / kolegyňa by mal mať prirodzenú radosť zo starostlivosti o druhých, byť kolegom oporou a hľadať možnosti, ako im skvalitňovať život a spríjemňovať prácu.

Ponúkame možnosť podieľania sa na rozvoji personalistiky v spoločnosti s dvadsaťročnou tradíciou, príjemný a ochotný kolektív a dosť času na zaučenie.

* Príplatky nad rámec zákona
* Obed ZDARMA (každý deň na výber z 5 jedál)
* Príspevok na dopravu
* Odmeny pri životnom a pracovnom jubileu
* Odmena pri uzatvorení manželstva a narodení dieťaťa
* Jazykové kurzy
* Teambuildingy
* Lístky do kina a divadla
* Wellness a športové aktivity
* Školenia
* A iné

V prípade, ak Vás zaujala ponuka našej spoločnosti, neváhajte nám zaslať štruktúrovaný životopis.

V prípade, ak sa Vaše skúsenosti a znalosti budú prekrývať s našimi požiadavkami, v čo najkratšom čase Vás budeme kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor. Vážime si Vášho záujmu, preto odpoveď na žiadosť, pošleme každému uchádzačovi.

Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem pracovať pre našu spoločnosť.

Sledujte aj našu FB stránku https://www.facebook.com/forclean/

Informáciu o spracúvaní osobných údajov nájdete na: www.forclean.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Znalosť programu SOFTIP - výhodou

FOR Clean, a.s. bola založená v roku 1999 v Piešťanoch. Sme stredne veľký výrobný podnik, člen skupiny BLOCK Group, so špecializáciou na výrobu konštrukčných prvkov, pre výstavbu čistých priestorov a ich montáž, určených pre prevádzky s vysokými nárokmi na čistotu pracovného prostredia (zdravotníctvo, farmaceutický priemysel, elektronika, a pod.). Pri realizácii využívame vlastné know-how a návrh dizajnu, moderné technologické vybavenie a dlhoročné skúsenosti pracovného tímu. Časť produkcie je zameraná na zákazkovú výrobu v oblasti spracovania tenkých plechov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3642683  Posting date: 4.8.2020  Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac