Manažér prevádzky rýchleho občerstvenia

Foodaholic, s.r.o.

Miesto práce
Plynárenská, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiacod 1100 € vrátane osobného ohodnotenia (závisí od seniority kandidáta) + podiel zo zisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného manažéra, ktorý prevezme riadenie našej prvej prevádzky.

- zodpovednosť za plynulý chod prevádzky
- udržiavanie vysokej úrovne starostlivosti o zákazníkov
- dodržiavanie štandardov spoločnosti
- riadenie , motivovanie a koordinácia zamestnancov
- zaškoľovanie nových zamestnancov, pri výbere zamestnancov dbáme na Váš názor
- zodpovednosť za kvalitu služby, vydaných jedál
- zodpovednosť za pokladničnú hotovosť, tovar a hospodárenie so surovinami
- príprava mzdových podkladov
- objednávanie tovaru
- riešenie zákazníckych podnetov, udržiavanie dobrých vzťahov
- zodpovednosť za dodržiavanie zásad HACCP a hygienických štandardov

- víkendy a sviatky voľné
- plat v stanovenom termíne v dohodnutej výške
- kvalitné pracovné oblečenie
- stravovanie hradené zamestnávateľom
- možnosť profesijného rastu
- 50% zľava na jedlo pomimo stravovania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronómia, hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť motivovať a viesť tím
- silný prozákaznícky prístup
- zodpovednosť
- flexibilita
- chuť vzdelávať sa
- proaktívnosť
- prax na riadiacej pozícií v gastronómii minimálne 2 roky

Freshtika je slovenský koncept zdravého rýchleho občerstvenia. Stojíme si za kvalitou, a čerstvosťou surovín. Vo Freshtike podávame zdravé šaláty / wrapy / polievočky, ktoré sú každodenne s láskou pripravované z kvalitných a čerstvých surovín. Používame iba kompostovateľný riad, ktorý je každý deň kompostovaný čím nezaťažujeme našu zem plastom :-)
ID: 3785172  Posting date: 14.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 1 100 - 1 400 EUR/mesiacod 1100 € vrátane osobného ohodnotenia (závisí od seniority kandidáta) + podiel zo zisku