Hľadáme junior dátového analytika/analytičku

FOKUS očná optika, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do Fokusu k nám hľadáme ďalšieho nadšenca pre čísla, ktorý zapadne do nášho nie veľkého rodinného kolektívu. Ako dátový analytik budeš v centre záujmu kolegov z celej firmy, pre ktorých budeš určite veľmi nápomocný. Práve preto hľadáme proaktívneho absolventa s chuťou učiť sa.
Veľkou výhodou je, že budeš zdieľať kanceláriu s kolegom, ktorý si prešiel veľmi podobnou kariérnou cestou, ako čaká teba a je živým príkladom toho, ako sa tu dá rozvíjať.

Ozvi sa nám, ak:

• si absolvent, bavia ťa čísla a chceš svoj analytický talent rozvíjať v praktickom prostredí podnikateľského sveta

• chceš aby výsledky tvojej práce slúžili ako podklad pre rozhodovanie manažmentu a následne vidieť ich implementovanie do praxe

• sa chceš rozvíjať v oblasti self service IT (SQL, Excel, Access, PowerPivot, PowerBI) ako aj v oblasti financií (finančné modelovanie, valuácie, business cases, rozpočtovanie, reporting)

• sa chceš hrať s obchodnými a finančnými dátami 160 prevádzok očných optík a hľadať súvislosti a korelácie

• chceš pomôcť spoločnosti pri implementovaní softvérových riešení (business intelligence, data warehouse, a množstvo iných).

Náplň práce:

• Design, analýza správnosti dát a tvorba jednoduchých a samočitateľných finančných a prevádzkových reportov
• Finančné modelovanie business case a príprava ad-hoc analýz
• Príprava prezentácii, analýz a reportov pre vedenie spoločnosti
• Prichádzanie s inovatívnymi spracovaniami dát, a pohľadmi na dáta

• Okuliare s výraznou zamestnaneckou zľavou (3x ročne dioptrické a 2x ročne slnečné plus doplnkový tovar)
• Vysoká miera odborného vzdelávania a rozvoja prostredníctvom školení našimi profesionálmi
• Deň platenej dovolenky nad rámec zákona
• Príspevok na stravovanie nad rámec zákona
• Multisport karta
• Odmeny za pracovné výročia
• Teambuildingy
• Služobné cesty na našu centrálu v Prahe
• Sladké narodeninové prekvapenie
• Získanie detailného prehľadu o komplexnom fungovaní etablovanej spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu a posunu v našej spoločnosti

Daj nám o sebe vedieť, nástup je možný ihneď. Je to jednoduché a rýchle, pošli mi tvoj životopis, obratom sa s tebou spojím a čoskoro si na palube!

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Vážime si každý jeden životopis. V prípade, že sa rozhodneme pre iného uchádzača, nezúfaj, budeme radi, keď nás budeš sledovať aj naďalej na našej kariérnej stránke, LinkedIn, Facebook a možno ťa osloví iná pozícia. V prípade, že si nenašiel ponuku, ktorá by ťa zaujala, ale aj tak si myslíš, že patríš k nám do FOKUS-u, neváhaj sa nám aj napriek tomu ozvať a spoločne sa porozprávame o ďalších možnostiach.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Analytické myslenie na vysokej úrovni
• Základné komunikačné a prezentačné schopnosti
• Schopnosť naučiť sa využívať pokročilé využívanie MS Excel, MS Access, PowerPivot
• Znalosť Microsoft Excel na úrovni pokročilý, alebo expert je výhodou
• Základná znalosť metodiky účtovania je výhodou

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.
ID: 4093777  Posting date: 18.1.2022  Basic salary component (gross): 1 300 EUR/mesiac