Referent obchodného oddelenia

FOKUS očná optika, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného kandidáta, ktorý má vzťah ku kancelárskej práci, ktorého silnou stránkou je organizovanosť a nekonfliktnosť.

Náplň práce:
• Podpora obchodného tímu
• Podpora prevádzok
• Príprava materiálových kariet sortimentu
• Ďalšie administratívne aktivity podľa pokynov nadriadeného

• Možnosti odborného vzdelávania
• Stabilné pracovné miesto
• Stravné lístky nad rámec zákona
• Pravidelné teambuildingy
• Jubilejné odmeny pri výročiach
• Sladká pozornosť pri narodeninách
•Multisport karta
•Okuliare s výraznou zamestnaneckou zľavou

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.
Napriek tomu si vážime záujem pracovať v našej spoločnosti a budeme radi, keď nás budete sledovať na našej stránke https://fokusoptika.sk/o-nas/kariera/ alebo na facebooku https://sk-sk.facebook.com/Fokusocnaoptika/

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Požadovaná prax v administratíve minimálne 2 roky
• Samostatnosť
• Odolnosť voči stresu
• Komunikačné schopnosti na výbornej úrovni
• Empatia
• Príjemné vystupovanie
• Znalosť MS Office podmienka!

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.
ID: 3933257  Posting date: 4.7.2020  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac