Recepčná, asistentka manažmentu

FOKUS očná optika, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
2.3.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiaczákladný plat 900 eur brutto + bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nového člena tímu do našej spoločnosti na pozíciu príjemnej a profesionálnej Recepčnej, asistentky manažmentu.
Táto pozícia bude mať v náplni práce hlavne tieto oblasti:

- Telefonická a mailová komunikácia
- Administratívna podpora a zabezpečovanie chodu recepcie
- Organizácia stretnutí a starostlivosť o návštevy
- Administratívna podpora manažmentu
- Podpora všetkým zamestnancom
- Spolupráca s dodávateľmi a správcom budovy
- Spracovanie podkladov pre účtovné oddelenie
- Spracovanie poštovej agendy
- Spracovanie podkladov a spolupráca so zdravotnými poisťovňami
- Zabezpečovanie ubytovania pre potreby služobných ciest
- Starostlivosť o firemné priestory
- Nákup a správa skladu spotrebného materiálu, kancelárskych potrieb a drobného občerstvenia pre potreby spoločnosti

• vysoká miera zodpovednosti a sebarealizácie na danej pozícii
• možnosti odborného vzdelávania
• stabilná práca pre lídra na trhu v oblasti očnej optiky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

• Skúsenosti s prácou na recepcii alebo s komunikáciou so zákazníkmi
• Anglický jazyk na plynulej úrovni
• Príjemné vystupovanie a proklientska orientácia
• Pozitívny prístup k práci s úsmevom na tvári
• Chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa
• Systematický, organizovaný a proaktívny prístup k úlohám
• Profesionálna a efektívna komunikácia – osobná, písomná a telefonická
• Odolnosť voči stresu, schopnosť prioritizovania úloh
• Dobré medziľudské a komunikačné schopnosti
• Vodičský preukaz sk. B, aktívny vodič

Sme spoločnosť, ktorej vznik na Slovensku sa datuje už od roku 1948 a v Českej republike pod názvom FOKUS optik od roku 1991. Do roku 2009 naša spoločnosť vyrábala aj okuliarové šošovky pre celú Slovenskú republiku. Od roku 2015 pôsobíme na trhu pod názvom FOKUS očná optika a.s. Sme najväčšou sieťou optík v rámci Slovenskej republiky a rovnako aj v Českej republike. Spolupracujeme len s certifikovanými dodávateľmi.
ID: 3810715  Posting date: 13.2.2020  Basic salary component (gross): 900 EUR/mesiac