IT specialista uživatelské podpory – Banská Bystrica

Flamengo květiny s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

I

IT špecialista používateľskej podpory - Banská Bystrica

Hľadáme kolegu do nášho IT tímu, ktorý má na starosti 200 predajní po celej SR a ČR a dva veľkoobchody (Brno a Praha).

Pracovná náplň:

· Zodpovednosť za procesovanie a riešenie požiadaviek klientov v oblasti podpory IT.
· Vytváranie a editácia dokumentácie postupov alebo zásahov.
· Riešenie technických problémov cez nástroje vzdialenej správy, prípadne cez e-mail a telefón.
· Inštalácia a konfigurácia systémového a programového vybavenia používateľských staníc.
· Komunikácia s používateľmi formou e-mailu, telefónu i osobne.
· Správa všetkého IT HW (PC, NB, telefóny, tlačiarne, networking).
· Komunikácia s dodávateľmi HW a SW.
· Práca v dvojzmennej prevádzke (7-14 a 14-21) s jednou či dvoma víkendovými homeoffice zmenami mesačne.
· Občasné (2 × až 5 × do mesiaca) výjazdy na prevádzkarne po celej SR.

Čo ponúkame:

· Prácu na dobu neurčitú.
· Zázemie silnej rastúcej spoločnosti.
· Malá kancelária v Banskej Bystrici.
· Služobný NB a MT.
· Zaujímavé finančné ohodnotenie.
· Nástup možný ihneď.

Čo požadujeme:

· Minimálne stredoškolské vzdelanie (technické zameranie výhodou, ale nie podmienkou).
· Základná znalosť dátových sietí.
· Oceníme každú skúsenosť v oblasti podpory používateľov a správy siete.
· Pokročilá znalosť OS MS Windows.
· Pokročilá znalosť kancelárskeho balíka MS Office (Word, Excel, Outlook) je výhodou.
· Všeobecný technický prehľad v IT technológiách.
· Vodičský preukaz sk. B (iba do 3,5t)
· Dobrá znalosť slovenského jazyka je podmienkou. Angličtina je výhodou.
· Fluent Slovak is a Prerequisite. English is an asset

V případě zájmu klikněte na odpovědnostní tlačítko.

Požiadavky na zamestnanca

ID: 4012316  Posting date: 16.12.2020  The job comes from another website or source. Basic salary component (gross): 1 000 EUR/mesiac