Inštruktor skupinových cvičení vo FIT UP!

FIT UP!

Miesto práce
FIT UP! - Fitnescentrum, Pajštúnska, Petržalka
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
15 - 30 EUR/hod.15

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme skúsených inštruktorov skupinových cvičení. Oceňujeme veľmi dobré komunikačné a organizačné zručnosti, nakoľko budete v každodennom kontakte s klientmi. Hľadáme pozitívne naladené, zodpovedné, bystré, zábavné a entuziastické osoby so zápalom pre šport. Budete súčasťou tímu, ktorý sa stará o klientov. Preferujeme uchádzačov so športovým vzdelaním a skúsenosťami.

- práca v mladom, kreatívnom a flexibilnom kolektíve
- možnosť podieľať sa na realizácii jedinečného a zaujímavého projektu
- odmeny za extra výkony
- možnosť trénovania vo všetkých fitness centrách v rámci siete + 1 člen rodiny alebo priateľ
- firemné benefity

Finančná odmena bude stanovená podľa kvalít uchádzača a dohody.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre niekoho so skúsenosťami s vedením skupinových cvičení.
Znalosť sociálnych sietí (Facebook a Instagram), kreatívnosť a nové nápady sú veľkou výhodou.

Sme sieť fitness centier, ktoré si môže dovoliť každý. Ponúkame členom najvyššiu kvalitu za čo najnižšiu cenu. Preto podporujeme túto filozofiu, aby sme pomohli našim členom v ich túžbe vyzerať lepšie, cítiť sa lepšie a zdravšie, a rozvíjať pozitívne vnímanie seba samého.

Sme Slovensko-Český koncept, ktorý je ako jediný v Čechách a na Slovensku prispôsobený potrebám oboch trhov zároveň a plne prepojený. Počas 3 rokov sme otvorili 7 štúdií, 5 na Slovensku a 2 v Čechách a stali sa lídrom na Slovenskom trhu v oblasti fitness v počte platiacich klientov. Naším cieľom je vytvoriť plnohodnotnú sieť fitness štúdii na Slovensku a v Čechách. V krátkom čase pripravujeme otvorenie ďalších štúdii. Mame záujem zamestnávať talentovaných, motivovaných a lojálnych zamestnancov.
Našim zamestnancom umožňujeme profesijný rast a dávame príležitosť využiť svoj potenciál.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3779397  Posting date: 4.10.2019  Basic wage component (gross) and other rewards: 15 - 30 EUR/hod.15