Pomocná sila Ne- Štvr., 10:30-20:30 Mlynská Dolina

Fit Food s.r.o.

Miesto práce
Staré Grunty, Karlova Ves
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej študentskej jedálne v Mlynskej Doline hľadáme nového kolegu/ kolegynku / brigádnika na výpomoc v kuchyni - umývanie riadu, čistenie zeleniny, pomocné práce v kuchyni na dni: utorok, streda, štvrtok a nedeľa v čase od 10:30 do 20:30.

- plat od 600,- Eur v čistom v závislosti od skúseností a šikovnosti uchádzača
- pohyblivá zložka mzdy, odmeny, možnosť nadčasov
- príplatky za víkendy
- poskytovanie prac. oblečenia
- stravovacie a pitný režim zdarma
- možnosť ubytovania pre pracovníkov mimo Bratislavy, po dohode

Informácie o výberovom konaní

Zodpovedný vedúci - Peter Simon, 0907 747 559.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Zabehnutá spoločnosť, ktorá prevádzkuje modernú samoobslužnú reštauráciu pre študentov a pracovníkov vysokých škôl.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3526220  Posting date: 20.2.2020  Basic salary component (gross): 800 EUR/mesiac