JAVA Developer (projekt EU, USA)

First Line Software s.r.o.

Místo práce
Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho týmu vývojářů v České republice hledáme zkušené vývojáře JAVA na mezinárodní projekty (USA, EU).

Co tě čeká:
Práce v mladém a příjemném kolektivu na zajímavých projektech za použití agile metodiky
Zázemí úspěšné a stabilní velké nadnárodní společnosti
Velmi dobré platové ohodnocení, bonusy a benefity
Kariérní růst, školení a další vzdělávání
Možnost dobrovolných teambuildingů a účasti na dalších neformálních firemních akcích
Volné rozložení pracovní doby, možnost homeoffice a spolupráce na ŽL
Nástup ihned, místo práce v Praze

Co požadujeme:
Dobrá znalost objektového JAVA (SE8, Spring, JPA)
Zkušenosti s implementací a prací na projektech min. 2 roky
Vlastní názor, nadšení, kreativitu a pozitivní myšlení
Znalost anglického jazyka
Stredoškolské nebo vysokoškolské vzdělání

Preferujeme (ale i zaškolíme):
Znalost frameworků
Práce s databázeni (MySQL, MS SQL, Oracle)
SVN/GIT
SCRUM

Tešíme se na tvou odpověď s CV (CZ/EN) a motivačním dopisem. Rádi tě uvítáme v našem týmu!

Ivo Líbal
Software delivery director
First Line Software

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2825764  Posting date: 24.11.2016  The job comes from another website or source.